Jaunumi

 • PEUGEOT ZĪMOLA JAUNĀ SEJA – PILNĪGI JAUNAIS PEUGEOT 30822.05.2021.

  Peugeot zīmols prezentē pilnīgi jauno Peugeot 308. Jaunā kompaktklases Peugeot vilinošais dizains pirmo reizi ietver zīmola jauno emblēmu. Tehnoloģiju ziņā 308 modelis piedāvā jaunākās paaudzes braukšanas atbalsta sistēmas, jauno Peugeot i-Cockpit® priekšējo paneli, kā arī intuitīvu, savienotu, modernu informācijas un izklaides sistēmu i-Connect® Advanced. Būdams efektīvs un ar augstu veiktspēju pat vissīkākajās aerodinamikas detaļās, jaunais Peugeot 308 paliek uzticīgs solījumam nodrošināt iespēju izvēlēties – pieejams gan uzlādējams benzīna/ elektriskais hibrīddzinējs ar divām atšķirīgas jaudas modifikācijām, gan benzīna un dīzeļa iekšdedzes dzinēji.

  UZZINĀT VAIRĀK
 • PEUGEOT E-LEGEND KONCEPTAUTO16.05.2021.

  Peugeot e-LEGEND ir 100% pašbraucošs elektroauto, kura papildu izstrādātā vadītāja vieta i-Cockpit atkarībā no satiksmes apstākļiem vai braucēja vēlmēm piedāvā četrus braukšanas režīmus. Divi no tiem ir pašbraucošie režīmi. Soft režīma prioritāte ir braucēju ērtība – līdz minimumam tiek samazināts aktīvo digitālo ekrānu skaits un tajos attēlotā informācija. Savukārt Sharp režīms piedāvā precīzu un dinamisku braukšanas pieredzi ar plašāku pieejamo viedo darbību skaitu (sociālie mediji, kalendārs u.c.).

  UZZINĀT VAIRĀK
 • JAUNĀ PEUGEOT SPORT ENGINEERED MODEĻU LĪNIJA11.03.2021.

  Attīstības virzītājs parasti ir cilvēku vēlme iegūt ko labāku, pilnveidot to, kas jau ir un izcelties citu vidū. Katram zīmolam ir sava top-modeļu līnija. Labie, kas izcelti un izveidoti vēl labāki. Vienlaikus ar zīmola vizuālās identitātes attīstību Peugeot iepazīstina klientus un fanus visā pasaulē ar savu jauno SPORT ENGINEERED modeļu līniju. Ar kopējo hibrīdsistēmas 360 zirgspēku jaudu, ko piedāvā divu elektromotoru un iekšdedzes dzinēja savienība, jaunie 508 un 508 SW PEUGEOT SPORT ENGINEERED nodrošina degvielas ekonomiju un reizē iespaidīgu paātrinājumu ar maksimālo griezes momentu 520 Nm.

  UZZINĀT VAIRĀK
 • Kā pasargāt sevi no iespējamās saskares ar koronavīrusu automašīnā?21.12.2020.

  Viens no mūsu šābrīža būtiskākajiem uzdevumiem ir katram personīgi samazināt iespējas saslimt ar koronavīrusa izraisīto Covid-19, lai, pasargājot sevi, mēs pasargātu arī apkārtējos. Lai arī esošajos epidemeoloģiskajos apstākļos personīgā vai darba automašīna, iespējams, ir visdrošākais mobilitātes līdzeklis, tā tomēr arī var kļūt par infekcijas pārneses starpnieku. Tādēļ ļoti svarīgi ievērot zināmus higiēnas nosacījumus un regulāri rūpēties par lietojamās automašīnas drošību attiecībā pret iespējamo vīrusu un baktēriju klātbūtni tajā.

  UZZINĀT VAIRĀK
1