Jaunumi

 • ZIBENSATLAIDES ELEKTRISKAJIEM SUV LĪDZ 17 000 EUR*21.09.2023.

  Tikai dažas dienas tikai dažiem pilnībā elektriskajiem SUV PEUGEOT E-2008 Electric cenas zemākas par modeļiem ar dīzeļdzinēju! Ķer “karstās lauvas” aiz astes (rozetes), jo mūsu noliktavā šobrīd ir tikai 8 šādi auto – četri Allure Pack un četri auto GT komplektācijā. Automašīnas pieejamas atšķirīgās metāliskajās krāsās. E-2008 Allure Pack 100 kW / 136 Zs akcijas cena (fiziskām personām*) 27 800 EUR, E-2008 GT akcijas cena (fiziskām personām*) 29 500 EUR. Akcija ir spēkā no 20.09.2023. līdz 30.09.2023. vai kamēr tajā iekļautās automašīnas ir pārstāvniecības noliktavā vai līdz citam paziņojumam. * Cena ir norādīta privātpersonām ar iekļautu valsts atbalstu € 4500 apmērā elektroauto iegādei un ar iekļautu PVN.

  UZZINĀT VAIRĀK
 • JAUNAIS INOVATĪVAIS PEUGEOT PANORAMIC I-COCKPIT® UN TĀ VĒSTURE21.09.2023.

  i-Cockpit® vēsture sākās 2010. gada Ženēvas auto izstādē ar koncepta SR1 prezentāciju. Sportiskā kabrioleta veidolā PEUGEOT atrādīja plašākai publikai vairumu no inovācijām, kuras šodien ir palši pārstāvētas visā modeļu gammā, bet pats galvenais – tā bija pirmizrāde idejai par citādi organizētu vadītāja vietu, kas lauza gadu desmitiem pastāvējušo klasisko stūres un mērinstrumentu paneļa savstarpējo izvietojumu. Savā vienpadsmitajā dzīves gadā PEUGEOT i-Cockpit gaida lielas pārvērtības – lidz ar jauno PEUGEOT 3008 modeli, kura pasaules pirmizrāde ir plānota šā gada septembrī, zīmols atklās jaunās paaudzes PEUGEOT panorāmas i-Cockpit® ar vienotu izliektu 21 collu izmēra augstas izšķirtspējas displeju virs salona priekšējā paneļa un virs jaunās paaudzes stūres rata.

  UZZINĀT VAIRĀK
 • JAUNIE 508 un 508 SW PEUGEOT SPORT ENGINEERED21.09.2023.

  Atklājiet PEUGEOT jauno paaugstinātas veiktspējas modeļu līniju! Parādiet savu estētisko un novatorisko garu pie jaunā 508 hečbeka un universāļa 508 SW PEUGEOT SPORT ENGINEERED stūres. Izbaudiet sajūtas, ko sniedz ļoti jaudīgo un vienlaikus videi draudzīgo jauno energoefektīvo un elektrificēto modeļu līnija PEUGEOT SPORT ENGINEERED. Patiesi iespaidīgi rādītāji – CO2 izmeši jauktajā režīmā 40 g/km, degvielas patēriņš jauktajā režīmā 1,8 l/100 km – dati saskaņā ar WLTP protokolu. Piedāvājot nevainojamu sportiskuma un zemu izmešu tehnoloģijas savienību, jaunā PEUGEOT SPORT ENGINEERED līnija piedāvā jauna veida pozitīvās mijiedarbības veiktspēju, ko PEUGEOT nodēvējis par Neo-Performance.

  UZZINĀT VAIRĀK
 • PEUGEOT 3008 GT EXCLUSIVE PACK21.09.2023.

  Košākai vasarai – košāki auto! Sportiskais Peugeot 3008 GT Exclusive Pack stils izpaužas katrā šarmantā SUV detaļā. Paplašinātas riteņu akas, augsts klīrenss un lielie 19" riteņi rada spēka un jaudas sajūtu, savukārt, izsmalcinātās virsbūves līnijas piešķir auto stilam dinamiku.

  UZZINĀT VAIRĀK
 • PEUGEOT 5008 GT EXCLUSIVE PACK21.09.2023.

  Košākai vasarai – košāki auto! Sportiskā un septiņvietīgā Peugeot 5008 GT Exclusive Pack stils izpaužas katrā šarmantā SUV detaļā. Paplašinātas riteņu akas, augsts klīrenss un lielie 19" riteņi rada spēka un jaudas sajūtu, savukārt, izsmalcinātās virsbūves līnijas piešķir auto stilam dinamiku.

  UZZINĀT VAIRĀK
 • BEZMAKSAS PĀRSKATS PAR AUTOMOBIĻA TEHNISKO STĀVOKLI – VIDEOCHECK21.09.2023.

  Videocheck ir bezmaksas pakalpojums, kas ar videoieraksta palīdzību sniedz vienkāršu, ērtu un bezkontakta pārskatu par Jūsu automobiļa tehnisko stāvokli. Mēs nofilmēsim un nosūtīsim Jums detalizētu videoierakstu ar nepieciešamo remontdarbu sarakstu un cenas piedāvājumu. Jūs varēsiet izvēlēties, kurus no darbiem veikt uzreiz, bet kurus – vēlāk, vai vienkārši saglabāt šo sarakstu savai zināšanai.

  UZZINĀT VAIRĀK
 • FASCINĒJOŠS UN DINAMISKS – JAUNAIS PEUGEOT 208 & E-20821.09.2023.

  Atjaunotā PEUGEOT 208 sērija priecē ar izsmalcinātām un vizuāli ļoti efektīvām izmaiņām jau sākotnēji lieliskajā dizainā un automašīnas koptēlā. Labs kļūst vēl labāks – PEUGEOT 208 esošais modelis 2022. gadā pelnīti kļuva par Eiropā un Francijā visvairāk pārdoto auto modeli kopumā, kas ir apstiprinājums perfekti sabalansētai attiecībai starp 208 sērijas dizaina šarmu, veiktspēju kopumā un klientiem pieejamajām tehnoloģijām, kas mūsdienās spēlē arvien lielāku lomu jauna auto izvēlē. Savukārt, E-208 2022. gadā plūca laurus kā Eiropas visvairāk pārdotais elektromobilis B-segmentā, bet Francijā – kā kopumā vispirktākais elektromobilis. Jaunā PEUGEOT 208 pārdošanas uzsākšana Eiropā ir gaidāma 2023. gada beigās.

  UZZINĀT VAIRĀK
 • JAUNAIS KOMPAKTAIS SUV PEUGEOT 2008 & E-200821.09.2023.

  PEUGEOT labāk pārdotais B-segmenta SUV modelis šogad piedzīvo savu atjaunotni – vairāk emociju, inovāciju un stilīgu elementu gan auto interjerā, gan eksterjerā. Modelis savu pirmizrādi piedzīvoja 2019. gada beigās un šobrīd pie klientiem jau devušies teju 700 000 iekārojamie PEUGEOT 2008, kas ļāvis šim modelim kļūt par vienu no vispieprasītākajiem auto savā klasē. Pēc 2022. gada rādītājiem 17,4% no pārdotajiem kompaktajiem PEUGEOT SUV sastāda tieši pilnībā elektriskais e-2008, kas 2019. gadā jau bija kļuvius par segmenta elektrifikācijas aizsācēju. Atjaunotais PEUGEOT 2008 Eiropas dīleru salonos nonāks šā gada vasaras laikā un tā ražošana ir uzsākta Vigo rūpnīcā Spānijā. Sākumā tiks piedāvātas trīs aprīkojuma komplektācijas – ACTIVE, ALLURE un GT kā arī četru dzinēju izvēle, iekļaujot pilnībā jauno 115kW/156 Zs Stellantis grupas elektromotoru, kas modeļa elektriskajai versijai nodrošinās 406 km autonomiju pēc WLTP protokola.

  UZZINĀT VAIRĀK
 • VALSTS ATBALSTS ELEKTROAUTO UN UZLĀDĒJAMO (Plug-in) HIBRĪDU IEGĀDEI21.09.2023.

  Tagad Peugeot elektroauto vai Plug-in hibrīda iegāde ir ne tikai videi draudzīga un pārdomāta izvēle, bet arī īpaši izdevīgs pirkums, jo jums ir iespēja saņemt valsts finansējumu, kā arī izmantot Peugeot pārstāvju – ADAM AUTO SIA piedāvātos papildu ieguvumus. Atbalsta gala saņēmēji būs privātpersonas, kuras pie ADAM AUTO SIA kā projekta īstenotāja varēs iegādāties videi draudzīgu auto par zemāku cenu. Programmas ietvaros jauna elektromobiļa iegādei ir piešķirts 4500 EUR atbalsts, bet lietotiem elektromobiļiem un Plug-in hibrīdiem – 2250 EUR.

  UZZINĀT VAIRĀK
 • BRAUC AR ELEKTRĪBU – BRAUC AR PEUGEOT!27.07.2023.

  Lieto nākotnes tehnoloģijas jau šodien – pievienojies elektromobiļu lietotājiem! Izmanto "Amserv Krasta" PEUGEOT autocentra īpašo noliktavas akciju un valsts atbalstu. Elektromobilitāte ir daudz tuvāk nekā var likties! Izbaudi priekšrocības, kas pieejamas elektromobiļu lietotājiem Rīgā un Jūrmalā un baudi braucienu ar ievērojami augstāku akustisko komfortu, mazākām vibrācijām un izcilu automašīnas atsaucību vadītāja darbībām. Esi videi draudzīgs un pievienojies progresīvi domājošo elektromobilitātes atbalstītāju strauji augošajai autobraucēju daļai jau tūlīt. Lieliskie PEUGEOT 100% elektromobiļi gaida Rīgā, Krasta ielā 66.

  UZZINĀT VAIRĀK
 • PEUGEOT INCEPTION CONCEPT – ZĪMOLA VĪZIJA PAR AUTOMOBILIZĀCIJAS NĀKOTNI05.05.2023.

  Vizionārais koncepts PEUGEOT INCEPTION CONCEPT ir auto, kas iemieso būtiskas pārmaiņas zīmola un arī visā nākotnes elektroauto attīstībā. Konceptauto ir veidots uz vienas no četrām Stellantis Group BEV-by-design nākotnes platformām. Tieši šīs jaunās platformas jau 2023. gadā revolucionāri mainīs PEUGEOT automobiļus. Jaunās platformas ir īpaši radītas elektrifikācijai un piedāvā būtiskas atšķirības izskata ziņā un piedāvā gan nebijušu sēdvietu pozīciju, gan jaunas braukšanas izjūtas. PEUGEOT INCEPTION CONCEPT iedvesmos PEUGEOT nākotnes produktus, ieskaitot pašus kompaktākos modeļu, kas parādīsies tirgū, sākot ar 2025. gadu.

  UZZINĀT VAIRĀK
 • PEUGEOT ZĪMOLA JAUNĀ SEJA – PILNĪGI JAUNAIS PEUGEOT 30805.05.2023.

  Jaunā kompaktklases Peugeot vilinošais dizains pirmo reizi ietver zīmola jauno emblēmu. Tehnoloģiju ziņā 308 modelis piedāvā jaunākās paaudzes braukšanas atbalsta sistēmas, jauno Peugeot i-Cockpit® priekšējo paneli, kā arī intuitīvu, savienotu, modernu informācijas un izklaides sistēmu i-Connect® Advanced. Būdams efektīvs un ar augstu veiktspēju pat vissīkākajās aerodinamikas detaļās, jaunais Peugeot 308 paliek uzticīgs solījumam nodrošināt iespēju izvēlēties – pieejams gan uzlādējams benzīna/ elektriskais hibrīddzinējs ar divām atšķirīgas jaudas modifikācijām, gan benzīna un dīzeļa iekšdedzes dzinēji.

  UZZINĀT VAIRĀK
1 2