Jaunumi

 • BRAUC 100% AR ELEKTRĪBU – BRAUC AR PEUGEOT! DĀVANĀ ELEKTROAUTO PRIVĀTĀ UZLĀDES STACIJA + UZLĀDES KARTE!13.01.2022.

  Elektromobilitātes akcijas laikā, iegādājoties jaunu elektroauto Peugeot e-208 vai Peugeot e-2008 AMSERV KRASTA (ADAM AUTO SIA) PEUGEOT salonā Rīgā, Krasta ielā 66, pircējs dāvanā saņems bezmaksas Enefit VOLT 22 kW jaudas ABB Terra AC WALLBOX uzlādes iekārtu mājoklim un 500 eiro kredītu elektromobiļa uzlādei e-mobi publiskajā uzlādes tīklā.

  UZZINĀT VAIRĀK
 • JAUNAIS 308 SW – PEUGEOT ZĪMOLA JAUNĀ VALODA!01.01.2022.

  PEUGEOT zīmols ar lepnumu iepazīstina ar pavisam jauno PEUGEOT 308 SW. Tam ir izteiksmīgs stils ar asu profilu un izsmalcinātu aizmuguri. Siluets, kas uzrunā un pārliecina pats par sevi. Efektīva vizuālā valoda un īpaši moderns salons, kas vienlaikus neapdraud kompaktklases segmenta klientu gaidītās pamatlietas un vērtības. Auto ar rozīnīti, kvalitāti un viennozīmīgi – praktiskumu! Uzzini vairāk pie mūsu PEUGEOT pārdošanas konsultantiem Rīgā, Krasta ielā 66.

  UZZINĀT VAIRĀK
 • NO 1991. GADA PEUGEOT 905 LĪDZ 2021. GADA PEUGEOT 9X8 – 30 GADI IZCILA NOVATORISMA01.01.2022.

  Vairāk nekā 210 gadus Peugeot ir gājis līdzi laikam, pilnveidojies un pavēris ceļu jauniem mobilitātes risinājumiem. Autosports paver Peugeot perfektu iespēju pilnībā īstenot tā novatora spējas. Peugeot 9X8 – zīmola jaunais hiperauto, tika atklāts šīs vasaras sākumā un jau drīzumā stāsies uz starta Lemānas 24 stundu autosporta izturības sacīkstēs. Jau vairāk nekā 210 gadus Peugeot apliecina vēlmi būt līdera pozīcijā ar automašīnām, kas aprīkotas ar šī brīža novatoriskākajām un progresīvākajām tehnoloģijām.

  UZZINĀT VAIRĀK
 • MĒS ESAM SASNIEDZAMI!21.10.2021.

  Ārkārtas situācijā, kurā mums visiem tik svarīga mobilitāte, bet daudzas mūsu brīvības ir ierobežotas, PEUGEOT zīmola autocentrs AMSERV KRASTA (ADAM AUTO SIA) piedāvā iespēju iegādāties jaunas un mazlietotas automašīnas attālināti. Svarīgi – Peugeot autorizētais autoserviss Rīgā, Krasta ielā 66 strādā parastajā darba laikā klātienē “zaļajā režīmā” un turpina nodrošināt mūsu klientu mobilitāti. Klientus bez sertifikāta lūdzam informēt mūs par savu ierašanos autoservisā pa tālruni 67078000, lai varētu vienoties par apkalpošanas veidu atbilstoši spēkā esošajām epidemioloģiskajām prasībām ārpus autocentra iekštelpām. Automašīnu un rezerves daļu iegāde ir iespējama tikai attālināti.

  UZZINĀT VAIRĀK
 • JAUNAIS PEUGEOT E-EXPERT – ELEKTRIFICĒ SAVU KOMERCTRANSPORTU!11.08.2021.

  100% elektrisks – tagad tas iespējams arī komercauto segmentā. Esam lepni, ka Groupe PSA (tagad Stellantis) elektrificētie furgoni ir saņēmuši prestižo INTERNATIONAL VAN OF THE YEAR 2021 balvu ELECTRIC LCV kategorijā. e-Expert sniedz visas ar tā 100 % elektromotoru saistītās priekšrocības, vienlaikus saglabājot visas klasiskā PEUGEOT Expert modeļa iespējas, lai jūsu profesionālā darbība būtu ērtāka, ekonomiskāka un atbilstu visām jūsu biznesa prasībām.

  UZZINĀT VAIRĀK
 • MUSÉE DE L'AVENTURE PEUGEOT – PAMATI NĀKOTNEI10.08.2021.

  Musée de l'Aventure Peugeot (Peugeot piedzīvojumu muzejs) ir vēsturisks muzejs, kas veltīts Peugeot automobiļu biznesam. Muzeju dibināja Peugeot ģimenes locekļi, un tas tika atvērts 1988. gadā, netālu no uzņēmuma ražošanas kompleksa Sochaux – šobrīd jau Stellantis Sochaux Plant. Muzejs piedāvā globālu skatu uz autobūves nozares attīstību faktiski no tās sākuma. Ievērības cienīgs ir fakes, ka muzejā ir plaši pārstāvēti arī citi Peugeot produkti ar garākiem ciltsrakstiem, ieskaitot velosipēdus, kafijas dzirnaviņas, instrumentus un sadzīves priekšmetus sniedzot vispārēju priekšstatu par tehnikas vēsturi. Muzeja pirmajos desmit pastāvēšanas gados to apmeklēja jau 1,6 miljoni viesu.

  UZZINĀT VAIRĀK
 • PEUGEOT E-LEGEND KONCEPTAUTO16.05.2021.

  Peugeot e-LEGEND ir 100% pašbraucošs elektroauto, kura papildu izstrādātā vadītāja vieta i-Cockpit atkarībā no satiksmes apstākļiem vai braucēja vēlmēm piedāvā četrus braukšanas režīmus. Divi no tiem ir pašbraucošie režīmi. Soft režīma prioritāte ir braucēju ērtība – līdz minimumam tiek samazināts aktīvo digitālo ekrānu skaits un tajos attēlotā informācija. Savukārt Sharp režīms piedāvā precīzu un dinamisku braukšanas pieredzi ar plašāku pieejamo viedo darbību skaitu (sociālie mediji, kalendārs u.c.).

  UZZINĀT VAIRĀK
 • JAUNĀ PEUGEOT SPORT ENGINEERED MODEĻU LĪNIJA11.03.2021.

  Attīstības virzītājs parasti ir cilvēku vēlme iegūt ko labāku, pilnveidot to, kas jau ir un izcelties citu vidū. Katram zīmolam ir sava top-modeļu līnija. Labie, kas izcelti un izveidoti vēl labāki. Vienlaikus ar zīmola vizuālās identitātes attīstību Peugeot iepazīstina klientus un fanus visā pasaulē ar savu jauno SPORT ENGINEERED modeļu līniju. Ar kopējo hibrīdsistēmas 360 zirgspēku jaudu, ko piedāvā divu elektromotoru un iekšdedzes dzinēja savienība, jaunie 508 un 508 SW PEUGEOT SPORT ENGINEERED nodrošina degvielas ekonomiju un reizē iespaidīgu paātrinājumu ar maksimālo griezes momentu 520 Nm.

  UZZINĀT VAIRĀK
 • Kā pasargāt sevi no iespējamās saskares ar koronavīrusu automašīnā?21.12.2020.

  Viens no mūsu šābrīža būtiskākajiem uzdevumiem ir katram personīgi samazināt iespējas saslimt ar koronavīrusa izraisīto Covid-19, lai, pasargājot sevi, mēs pasargātu arī apkārtējos. Lai arī esošajos epidemeoloģiskajos apstākļos personīgā vai darba automašīna, iespējams, ir visdrošākais mobilitātes līdzeklis, tā tomēr arī var kļūt par infekcijas pārneses starpnieku. Tādēļ ļoti svarīgi ievērot zināmus higiēnas nosacījumus un regulāri rūpēties par lietojamās automašīnas drošību attiecībā pret iespējamo vīrusu un baktēriju klātbūtni tajā.

  UZZINĀT VAIRĀK
1