Jaunumi

 • SAGAIDI ZIEMU AR JAUNU PEUGEOT 3008! NOLIKTAVAS AUTO – ATLAIDES LĪDZ PAT 10 999 EUR! VISĀM AUTOMAŠĪNĀM PIEDĀVĀJUMĀ GARANTIJA – 5 GADI BEZ NOBRAUKUMA IEROBEŽOJUMA!11.11.2022.

  PEUGEOT noliktavas lielpārdošana no Melnās Piektdienas – līdz Baltajiem Ziemassvētkiem! Lieliska iespēja izvēlēties starp noliktavas PEUGEOT SUV piedāvājumu – benzīna turbodzinējs PureTech vai ekonomiskais dīzelis BlueHDi, visas automašīnas ar lielisko astoņu pārnesumu automātisko transmisiju, dažādi aprīkojuma līmeņi un krāsas. Pasteidzies, jo automašīnu skaits noliktavā ir ierobežots. Zvani mūsu PEUGEOT pārdošanas konsultantiem pa tālruni 67078000 un pasūti individuālo piedāvājumu!

  UZZINĀT VAIRĀK
 • KINĒTISKĀ "SFĒRA" – GALVU REIBINOŠS UN SKATUS PIESAISTOŠS DIZAINA OBJEKTS JAUNĀ PEUGEOT 408 DEBIJAI06.08.2022.

  Sfēras radīšana ir patiesi unikāla pieredze, ko izbaudījām, lai parādītu jaunā PEUGEOT 408 iespaidīgo dizainu no visiem leņķiem. Kas ir augšā? Kas apakšā? Kā jaunais 408 var rotēt apkārt vairākām asīm, lai pārvietotos tik neparedzētā veidā? Šī gravitācijas pretestības iekārta bija atbilde. Negaidīti pārsteidzošs kinētisks stends, kas ir tikpat pievilcīgs un pārsteidzošs kā pati automašīna. Talantīga mākslinieku, inženieru un tehniķu komanda pārņēma ideju par sfēru un pārvērta to par elpu aizraujošu realitāti, kas, šķiet, nepakļaujas gravitācijai. Louvre-Lens ir pārsteidzoši skaista vieta ar ultramodernu estētiku. Tās gludais izliekto stikla un alumīnija fasāžu izkārtojums iemieso modernu skaistumu, kas turpina Parīzes oriģināla varenību. Tās negaidītais dizains un elpu aizraujošais valdzinājums padarīja to par ideālu vietu jaunā PEUGEOT 408 debijai.

  UZZINĀT VAIRĀK
 • JAUNAIS PEUGEOT 408 – PIRMAIS FASTBACK SUV ZĪMOLA PIEDĀVĀJUMĀ02.07.2022.

  Jaunais PEUGEOT 408 ir pārsteidzošs, jo piedāvā uzreiz trīs auto tipu sinerģiju – SUV veiktspēju, kupejas siluetu un piecdurvju virsbūves praktiskās priekšrocības. Tas ir pirmais sāda veida modelis zīmola vēsturē un ar to PEUGEOT demonstrē savas komandas radošumu, piedāvājot jaunu fastback siluetu C segmenta premium galvgalī. Jaunākais PEUGEOT demonstrē eleganci un fascinējošu pievilcību apvienojumā ar izcilām tehnoloģijām, kas vērstas uz efektivitāti un pārdomātu elektrifikāciju, kā arī patīkamām emocijām no drošas un azartiskas auto vadīšanas. Kupejas siluets ar uzlabotu aerodinamiku nodrošina gan efektīvāku izskatu, gan labākus degvielas vai elektroenerģijas patēriņa rādītājus. Garantēti – uz jums pie šī auto stūres noteikti atskatīsies!

  UZZINĀT VAIRĀK
 • BRAUC 100% AR ELEKTRĪBU – BRAUC AR PEUGEOT! DĀVANĀ ELEKTROAUTO PRIVĀTĀ UZLĀDES STACIJA + UZLĀDES KARTE!02.07.2022.

  Elektromobilitātes akcijas laikā, iegādājoties jaunu elektroauto Peugeot e-208 vai Peugeot e-2008 AMSERV KRASTA (ADAM AUTO SIA) PEUGEOT salonā Rīgā, Krasta ielā 66, pircējs dāvanā saņems bezmaksas Enefit VOLT 22 kW jaudas ABB Terra AC WALLBOX uzlādes iekārtu mājoklim un 500 eiro kredītu elektromobiļa uzlādei e-mobi publiskajā uzlādes tīklā.

  UZZINĀT VAIRĀK
 • PEUGEOT ZĪMOLA JAUNĀ SEJA – PILNĪGI JAUNAIS PEUGEOT 30802.07.2022.

  Peugeot zīmols prezentē pilnīgi jauno Peugeot 308. Jaunā kompaktklases Peugeot vilinošais dizains pirmo reizi ietver zīmola jauno emblēmu. Tehnoloģiju ziņā 308 modelis piedāvā jaunākās paaudzes braukšanas atbalsta sistēmas, jauno Peugeot i-Cockpit® priekšējo paneli, kā arī intuitīvu, savienotu, modernu informācijas un izklaides sistēmu i-Connect® Advanced. Būdams efektīvs un ar augstu veiktspēju pat vissīkākajās aerodinamikas detaļās, jaunais Peugeot 308 paliek uzticīgs solījumam nodrošināt iespēju izvēlēties – pieejams gan uzlādējams benzīna/ elektriskais hibrīddzinējs ar divām atšķirīgas jaudas modifikācijām, gan benzīna un dīzeļa iekšdedzes dzinēji.

  UZZINĀT VAIRĀK
 • VALSTS ATBALSTS ELEKTROAUTO UN UZLĀDĒJAMO (Plug-in) HIBRĪDU IEGĀDEI02.06.2022.

  Tagad Peugeot elektroauto vai Plug-in hibrīda iegāde ir ne tikai videi draudzīga un pārdomāta izvēle, bet arī īpaši izdevīgs pirkums, jo jums ir iespēja saņemt valsts finansējumu, kā arī izmantot Peugeot pārstāvju – ADAM AUTO SIA piedāvātos papildu ieguvumus. Atbalsta gala saņēmēji būs privātpersonas, kuras pie ADAM AUTO SIA kā projekta īstenotāja varēs iegādāties videi draudzīgu auto par zemāku cenu. Programmas ietvaros jauna elektromobiļa iegādei ir piešķirts 4500 EUR atbalsts, bet lietotiem elektromobiļiem un Plug-in hibrīdiem – 2250 EUR.

  UZZINĀT VAIRĀK
 • JAUNAIS 308 SW – PEUGEOT ZĪMOLA JAUNĀ VALODA!01.01.2022.

  PEUGEOT zīmols ar lepnumu iepazīstina ar pavisam jauno PEUGEOT 308 SW. Tam ir izteiksmīgs stils ar asu profilu un izsmalcinātu aizmuguri. Siluets, kas uzrunā un pārliecina pats par sevi. Efektīva vizuālā valoda un īpaši moderns salons, kas vienlaikus neapdraud kompaktklases segmenta klientu gaidītās pamatlietas un vērtības. Auto ar rozīnīti, kvalitāti un viennozīmīgi – praktiskumu! Uzzini vairāk pie mūsu PEUGEOT pārdošanas konsultantiem Rīgā, Krasta ielā 66.

  UZZINĀT VAIRĀK
 • NO 1991. GADA PEUGEOT 905 LĪDZ 2021. GADA PEUGEOT 9X8 – 30 GADI IZCILA NOVATORISMA01.01.2022.

  Vairāk nekā 210 gadus Peugeot ir gājis līdzi laikam, pilnveidojies un pavēris ceļu jauniem mobilitātes risinājumiem. Autosports paver Peugeot perfektu iespēju pilnībā īstenot tā novatora spējas. Peugeot 9X8 – zīmola jaunais hiperauto, tika atklāts šīs vasaras sākumā un jau drīzumā stāsies uz starta Lemānas 24 stundu autosporta izturības sacīkstēs. Jau vairāk nekā 210 gadus Peugeot apliecina vēlmi būt līdera pozīcijā ar automašīnām, kas aprīkotas ar šī brīža novatoriskākajām un progresīvākajām tehnoloģijām.

  UZZINĀT VAIRĀK
 • MĒS ESAM SASNIEDZAMI!21.10.2021.

  Ārkārtas situācijā, kurā mums visiem tik svarīga mobilitāte, bet daudzas mūsu brīvības ir ierobežotas, PEUGEOT zīmola autocentrs AMSERV KRASTA (ADAM AUTO SIA) piedāvā iespēju iegādāties jaunas un mazlietotas automašīnas attālināti. Svarīgi – Peugeot autorizētais autoserviss Rīgā, Krasta ielā 66 strādā parastajā darba laikā klātienē “zaļajā režīmā” un turpina nodrošināt mūsu klientu mobilitāti. Klientus bez sertifikāta lūdzam informēt mūs par savu ierašanos autoservisā pa tālruni 67078000, lai varētu vienoties par apkalpošanas veidu atbilstoši spēkā esošajām epidemioloģiskajām prasībām ārpus autocentra iekštelpām. Automašīnu un rezerves daļu iegāde ir iespējama tikai attālināti.

  UZZINĀT VAIRĀK
 • JAUNAIS PEUGEOT E-EXPERT – ELEKTRIFICĒ SAVU KOMERCTRANSPORTU!11.08.2021.

  100% elektrisks – tagad tas iespējams arī komercauto segmentā. Esam lepni, ka Groupe PSA (tagad Stellantis) elektrificētie furgoni ir saņēmuši prestižo INTERNATIONAL VAN OF THE YEAR 2021 balvu ELECTRIC LCV kategorijā. e-Expert sniedz visas ar tā 100 % elektromotoru saistītās priekšrocības, vienlaikus saglabājot visas klasiskā PEUGEOT Expert modeļa iespējas, lai jūsu profesionālā darbība būtu ērtāka, ekonomiskāka un atbilstu visām jūsu biznesa prasībām.

  UZZINĀT VAIRĀK
 • MUSÉE DE L'AVENTURE PEUGEOT – PAMATI NĀKOTNEI10.08.2021.

  Musée de l'Aventure Peugeot (Peugeot piedzīvojumu muzejs) ir vēsturisks muzejs, kas veltīts Peugeot automobiļu biznesam. Muzeju dibināja Peugeot ģimenes locekļi, un tas tika atvērts 1988. gadā, netālu no uzņēmuma ražošanas kompleksa Sochaux – šobrīd jau Stellantis Sochaux Plant. Muzejs piedāvā globālu skatu uz autobūves nozares attīstību faktiski no tās sākuma. Ievērības cienīgs ir fakes, ka muzejā ir plaši pārstāvēti arī citi Peugeot produkti ar garākiem ciltsrakstiem, ieskaitot velosipēdus, kafijas dzirnaviņas, instrumentus un sadzīves priekšmetus sniedzot vispārēju priekšstatu par tehnikas vēsturi. Muzeja pirmajos desmit pastāvēšanas gados to apmeklēja jau 1,6 miljoni viesu.

  UZZINĀT VAIRĀK
 • PEUGEOT e-EXPERT Hydrogen – viens no pirmajiem sērijveida ūdeņraža degvielas šūnu elektromobiļiem vieglā komercauto segmentā pasaulē!02.06.2021.

  PEUGEOT ir kļuvis par vienu no pirmajiem autoražotājiem, kas sērijveidā piedāvā vieglo komercauto ar ūdeņraža degvielas šūnu tehnoloģiju. Tas atbilst zīmola jaunajai stratēģijai – Extended power of choice, kas praksē nozīmē sniegt klientiem iespēju izvēlēties no iespējami visplašākā atšķirīgu dzinēju un degvielas tipu bāzes.

  UZZINĀT VAIRĀK
1 2