PEUGEOT BOXER – kvalitatīvs, praktisks un ekonomisks transportlīdzeklis profesionāļiem. Tas padara darbu vieglāku un efektīvāku. Celtniecība un būvmateriālu tirdzniecība, kravu pārvadāšana, labiekārtošana un apzaļumošana – tie ir tikai pavisam nedaudzi uzņēmējdarbības veidi, kuru vajadzībām lieliski atbildīs BOXER busiņš. PEUGEOT BOXER modeļu vidū noteikti atradīsiet tieši to furgonu, kas būs ideāli piemērots jūsu mērķiem, jo ne velti tas ir viens no populārākajiem komercfurgoniem Eiropā. Bet daudziem uzņēmējiem vajag vairāk – darbam vai specifiskām prasībām atbilstošām piegādēm ir nepieciešamas īpaši pārbūvētas vai aprīkotas automašīnas. Tieši šādiem mērķiem ir paredzētas populārā busiņa BOXER šasijas versijas, kuras ir iespējams jau pie izplatītāja aprīkot pēc klienta vajadzībām – gan ar vaļēju kravas kasti, gan pašizgāzēja kravas kasti, gan kā izotermisko furgonu vai platformu ar manipulatoru – vajadzību un risinājumu ir ļoti daudz. BOXER šasijas ir pieejamas gan ar standartkabīni, gan dubultkabīni. Jautājiet mūsu pārdošanas konsultantiem piedāvājumu.

UZTICAMĪBA

Lai nodrošinātu augstākā līmeņa kvalitāti, PEUGEOT BOXER modelis ir veicis daudzus testus visgrūtākajos apstākļos: vairāk nekā 4 000 000 nobrauktu testa kilometru, tostarp pa slikta seguma ceļiem; vairāk nekā 500 000 durvju atvēršanas un aizvēršanas mēģinājumu; 1500 stundu īpašā klimata kamerā mainīgos vides apstākļos; 1000 reizes izbraukšana cauri ūdens slānim uz ceļa; korozijas tests īpaši sāļā ūdenī. Rezultātā klientiem tiek piedāvāts uzticams un praktisks komercauto, kas veiks savus pienākumus ilgā laika posmā. Tagad – ar jaunu vadītāja vietas iekārtojuma dizainu un daudz jaunām vadītāja atbalsta sistēmām un liela izmēra ērti lietojamu centrālo skārienekrānu.

DAUDZVEIDĪGS MODEĻU KLĀSTS

Piedāvājumā ietilpst seši dažāda garuma un augstuma furgonu un minivenu virsbūves tipi. Jaunais PEUGEOT BOXER savā segmentā sasniedzot vienus no labākajiem rādītājiem attiecībā uz kravas ietilpību Eiropā. Pieejamas aprīkojuma komplektācijas gan ar sānu logiem, gan bez tiem. Jaunums – pilnībā elektriskais E-BOXER. Līdz 340 kilometriem autonomija (WLTP). Pateicoties elektromotoram, jaunais PEUGEOT E-BOXER var braukt un piekļūt ierobežotas satiksmes zonām. Elektriskās uzlādes lūka ir novietota priekšējā daļā, vadītāja pusē – praktiskai uzlādei. Kā retums segmentā – PEUGEOT E-BOXER ir pieejama vienkāršā šasijas kabīne, dubultā šasijas kabīne un kabīne ar kravas platformu, lai veiktu visām jūsu profesionālajām vajadzībām nepieciešamos pārveidojumus.

ĒRTUMS UN IZTURĪGUMS

Jaunais PEUGEOT BOXER nodrošinās braucēju drošību visdažādākajos apstākļos, pateicoties pārdomātam drošības aprīkojumam: jaunas koncepcijas amortizatoru stiprinājumi, kas nodrošina transportlīdzekļa stabilitāti arī pie lielas slodzes; vēl efektīvāka un drošāka bremžu sistēma; pastiprināta virsbūves konstrukcija ar ieprogrammētu deformāciju tās priekšējā daļā, kas sadursmes gadījumā ļauj izkliedēt trieciena enerģiju; uzlabota skaņas izolācija; kā papildu izvēles iespējas pieejamas jaunākās aktīvās drošības sistēmas. Uzticams auto ilgstošam ikdienas darbam!