Viss jaunā PEUGEOT RIFTER tēls demonstrē šī auto uzticamību un pārliecību. Mūsdienīgais un ar augstām tehnoloģijām aprīkotais salons un vadītāja darba vieta atšķiras ar pārsteidzošu komfortu un unikālu moduļveida konstrukciju. Tā modernais un tehnoloģiskais interjers ar ievērojamo ietilpību un modularitāti ir aicinājums gūt nepieredzētu dzīves pieredzi. RIFTER būs lieliska izvēla gan jaunajām ģimenēm ar bērniem, gan mazā biznesa pārstāvjiem, zemniekiem vai vienkārši aktīvās atpūtas cienītājiem, kuriem nepieciešams automobilis ar paplašinātām kravnesības iespējām.

STILS GAN PILSĒTAI, GAN DABAI

Dizains bez kompromisiem. Būdams elegants, spēcīgs, veikls un jaudīgs, jaunais minivens PEUGEOT RIFTER ir daudzpusības simbols. Ar īso un augsto motora pārsegu un paaugstināto klīrensu, šis modelis atbilst visiem automašīnu vērtējuma kritērijiem, kas paredzēti dažādiem ceļu tipiem. Zīmolam raksturīgie priekšējie lukturi ar PEUGEOT simboliku un vertikālā radiatora reste vēl vairāk akcentē auto sabalansēto, kompakto un dinamisko siluetu. Ideāli piemērots Latvijas apstākļiem un atpūtai dabā. Tagad pieejams arī kā 100% elektromobilis, kas ir ļoti reti šajā segmentā.

JAUNAIS PEUGEOT STILS

Lieliska izvēle, ko demonstrēt ar lepnumu. Ar jaunākajiem PEUGEOT modeļiem raksturīgo priekšējo automobiļa noformējuma dizainu un raksturīgajām aizmugurējām gaismām j PEUGEOT RIFTER apliecina sevi kā jaunu zīmola ikonu, kas turpina nesan aizsākto PEUGEOT stilistikas līniju. Šis ultramodernais un daudzpusīgais transportlīdzeklis tiek piedāvāts arī GT Line versijā visprasīgākajiem autovadītājiem vai uzņēmumiem, kas arī šķietami utilitārā automobilī vēlas redzēt vairāk stila elementu, eleganci un bagātīgāku aprīkojumu.

GATAVS DARBĪBAI

Ar PEUGEOT i-Cockpit® iepazīstiet veiklāku un intuitīvāku autovadīšanu ar kompakto stūri, mēraparātu paneli acu augstumā un lielo 8 collu skārienekrānu. Saglabājiet kontroli uz ceļa, izbaudot jaunāko aktīvo drošības tehnoloģiju un palīgsistēmu sniegtās priekšrocības un papildu aprīkojumā pieejamās Advanced Grip Control sistēmas sniegtās iespējas, kas nodrošina labāku saķeri uz ceļa. Jaunais RIFTER vienmēr būs gatavs gan darbam, gan izklaidei!