Jaunais un ekonomiskais komerctransporta pārstāvis PEUGEOT PARTNER piedāvā komfortablu un profesionālu palīdzību ikdienas darba braucieniem. Jaunais PARTNER ar ievērojamu kravas ietilpību ir viens no daudzpusīgākajiem kravas mikroautobusiem savā tirgus segmentā. Ne velti tas ir ieguvis prestižo nomināciju – "INTERNATIONAL VAN OF THE YEAR 2019". Šī balva pastāv kopš 1992. gada, un žūriju veido 25 Eiropas žurnālistu un neatkarīgu mediju izdevēju panelis, kuru specialitāte ir vieglais komerctransports (LCV).

PEUGEOT PARTNER BUSINESS

Tiem, kas pavada stundas pie stūres, nobraucot tūkstošiem kilometru, jaunais PEUGEOT PARTNER Business būs patīkams pārsteigums! Pirmo reizi kompaktais komercautomobilis pieejams ar platleņķa atpakaļskata redzamības videosistēmu Surround Rear Vision, kas ievērojami atvieglo manevrēšanu un palielina drošību. To lieliski papildina elektriskā stāvbremze, kas atvieglo gaitas uzsākšanu uz slīpām virsmām, audiosistēma, kas savienota ar 8 collu skārienekrānu, kruīza kontrole ar ātruma ierobežotāju, lietus un gaismas sensori, kā arī citas līdz šim tikai pasažieru automašīnām pieejamas ekstras, kas ikvienu braucienu padara ērtāku.

PEUGEOT PARTNER RISINĀJUMI

Tiem, kas brauc pa sliktas kvalitātes ceļiem, manevrē būvlaukumos vai lielus attālumus veic pa ceļiem ar grants segumu, jaunā PEUGEOT PARTNER Grip versija ir pieejama ar papildu aprīkojumu – uzlabotas saķeres pakotni “Work Site Pack”, labāku vilci ar uzlaboto saķeres kontroles sistēmu “Advanced Grip Control” un "MultiFlex" priekšējiem sēdekļiem ar trim sēdvietām.

Neatkarīgi vai mūsu klienti būtu neatkarīgi profesionāļi vai liela autoparka pārvaldītāji, katrai profesijai ir savas īpašās vajadzības. Lai atbilstu jūsu īpašajām vajadzībām un lietošanas veidiem, PEUGEOT Partner ir pieejams vairākās versijās: Business, Grip un modeļi ar pagarināto kabīni TEAM un līdz piecām sēdvietām kombinācijā ar saglabātu kravas telpu. Izvēle atbilstoši ikviena biznesa vajadzībām.

PLAŠAS IZVĒLES IESPĒJAS

JKlāsts atbilstoši ikviena vajadzībām – pilns komerciālo pārveidojumu spektrs ar daudzām izturīgām un funkcionālām iespējām ir pieejams pie mūsu virsbūves pārveidošanas sadarbības partneriem. Labi izstrādātā pārveidojumu bāze ļauj mūsu sadarbības partneriem pielāgot automobiļus tā, lai tie atbilstu mūsu arvien specifiskākā klientu loka vajadzībām. Neatkarīgi no tā, vai esat santehniķis, florists, ēdināšanas uzņēmuma pārstāvis, jaunais PEUGEOT Partner piedāvā atbilstīgu risinājumu ikvienai profesijai. Jaunums – pieejams arī 100% elektriskais e-Partner, kas ir riela priekšrocība. Elektriskais e-Partner ir saglabājis visas PARTNER furgona stiprās puses, lai atbalstītu jūsu biznesu un apmierinātu visas jūsu vajadzības. Saskaņā ar WLTPi (Pasaulē saskaņotā vieglo transportlīdzekļu testa procedūra) PEUGEOT e-Partner baterijas uzlāde ļauj nobraukt līdz 275 km ar vienu uzlādi.