Jaunais un ekonomiskais komerctransporta pārstāvis PEUGEOT PARTNER piedāvā komfortablu un profesionālu palīdzību ikdienas darba uzdevumiem. Jaunais PARTNER ar ievērojamu kravas ietilpību ir viens no daudzpusīgākajiem kravas komerctransporta mikroautobusiem savā tirgus segmentā un to pamatoti ir iecienījuši biznesa lietotāji visā Eiropā.

PEUGEOT PARTNER – LABA IZVĒLE KOMERCTRANSPORTA SEGMENTĀ!

Tiem, kas pavada stundas pie stūres, nobraucot tūkstošiem kilometru, jaunais PEUGEOT PARTNER būs patīkams pārsteigums! Kompaktais komercautomobilis pieejams ar platleņķa atpakaļskata redzamības videosistēmu, kas ievērojami atvieglo manevrēšanu un palielina drošību. To lieliski papildina elektriskā stāvbremze, kas atvieglo gaitas uzsākšanu uz slīpām virsmām, audiosistēma, kas savienota ar augstas izšķirtspējas skārienekrānu, kruīza kontrole ar ātruma ierobežotāju, lietus un gaismas sensori, kā arī citas līdz šim tikai pasažieru automašīnām pieejamas ekstras, kas ikvienu braucienu padara ērtāku. Pilnībā jaunais salona un vadītāja vietas dizains pietuvina šo komercauto modeli jaunāko kompaktās un vidējās klases vieglo auto aprīkojuma līmenim un padara par patīkamu ceļabiedru ikdienas darba gaitās.

PEUGEOT PARTNER RISINĀJUMI

Jaunā PARTNER aprīkojums piedāvā vēl nepieredzēti plašu klāstu ar dažādām sagatavotām pakotnēm, kurās ir klientu pieprasītākās pozīcijas. Tiem, kas brauc pa sliktas kvalitātes ceļiem, manevrē būvlaukumos vai lielus attālumus veic pa ceļiem ar grants segumu, pieejama Grip sistēma – uzlabotas saķeres pakotne “Work Site Pack” ar uzlaboto saķeres kontroles sistēmu “Advanced Grip Control”, bet "MultiFlex" priekšējie sēdekļi ar trim sēdvietām ļauj vajadzības gadījumā nolocīt blakussēdētāju sēdekli tā, lai varētu pārvadāt palielināta garuma prirkšmetus, kas citādi būtu iespējams tikai lielākos komercauto. Neatkarīgi vai mūsu klienti būtu neatkarīgi profesionāļi vai liela autoparka pārvaldītāji, katrai profesijai ir savas īpašās vajadzības. Jaunais  PARTNER sniedz izvēle atbilstoši ikviena biznesa vajadzībām – aicinām apmeklēt mūsu salonu un konsultanti sagatavos individuālu aprīkojuma piedāvājumu!

PLAŠAS IZVĒLES IESPĒJAS

Komercauto segmentā būtiskas ir specifiskas pārbūves iespējas, piemēram, jaunā auto aprīkošana ar izotermisku kravas telpu vai arī īpašu plauktu sistēmu. "Amserv Krasta" piedāvā pilnu komerciālo pārveidojumu spektru kas ir pieejams pie mūsu virsbūves pārveidošanas sadarbības partneriem. Labi izstrādātā pārveidojumu bāze ļauj mūsu sadarbības partneriem pielāgot automobiļus tā, lai tie atbilstu mūsu arvien specifiskākā klientu loka vajadzībām. Neatkarīgi no tā, vai esat santehniķis, florists, ēdināšanas uzņēmuma pārstāvis, jaunais PEUGEOT PARTNER piedāvā atbilstīgu risinājumu ikvienai profesijai. Jaunums – pieejams arī 100% elektriskais E-PARTNER, kas ir reāla priekšrocība pilsētvidē. Elektriskais E-PARTNER ir saglabājis visas PARTNER furgona stiprās puses, lai atbalstītu jūsu biznesu un apmierinātu visas jūsu vajadzības. Saskaņā ar WLTP – PEUGEOT E-PARTNER ļauj nobraukt līdz 346 km ar vienu uzlādi.