PEUGEOT labāk pārdotais B-segmenta SUV modelis šogad piedzīvo savu atjaunotni – vairāk emociju, inovāciju un stilīgu elementu gan auto interjerā, gan eksterjerā. Modelis savu pirmizrādi piedzīvoja 2019. gada beigās un šobrīd pie klientiem jau devušies teju 700 000 iekārojamie PEUGEOT 2008, kas ļāvis šim modelim kļūt par vienu no vispieprasītākajiem auto savā klasē. Pēc 2022. gada rādītājiem 17,4% no pārdotajiem kompaktajiem PEUGEOT SUV sastāda tieši pilnībā elektriskais e-2008, kas 2019. gadā jau bija kļuvius par segmenta elektrifikācijas aizsācēju. Jaunā 2008 vizītkarte ir trīs “lauvas nagu” dienas gaismu LED elementi katrā priekšējā bampera sānā, kurus GT versijā papildinās atbilstoši trīs LED galveno gaismu moduļi katrā no priekšējiem lukturu blokiem. Aizmugures dizainu veido katrā auto sānā izvietotās dubultu trīs LED moduļu kombinācijas, kas kopumā veidos 12 izteikti košus horizontālus LED elementus, kas vizuāli gan paplatinās auto siluetu, gan piešķirs tam luksusa klases sporta automašīnām raksturīgu aizmugures siluetu ar izteiktiem PEUGEOT logotipa burtiem starp gaismu blokiem. Sākumā tiks piedāvātas trīs aprīkojuma komplektācijas – ACTIVE, ALLURE un GT kā arī četru dzinēju izvēle, iekļaujot pilnībā jauno 115kW/156 Zs Stellantis grupas elektromotoru, kas modeļa elektriskajai versijai nodrošinās 406 km autonomiju pēc WLTP protokola. 2024. gadā būs gaidāma pilnībā jauna 48V HYBRID dzinēja izvēle, kas nodrošinās pilsētas režīmā vairāk nekā 50% laika braukšanai tikai elektriskā režīmā. No iekšdedzes dzinēju klāsta būs pieejami PureTech 100 ar 6MT transmisiju un PureTech 130 ar 6MT vai AT8 transmisiju kā arī 1.5 litru četru cilindru turbodīzelis BlueHDi 130 komplektācijā ar EAT8 automātisko transmisiju.

Viena no pirmajām jaunā PEUGEOT 2008 fotosesijām īstā Latvijas ziemā

PEUGEOT i-Cockpit® 3D

Salonā atklājiet jaunākās paaudzes PEUGEOT i-Cockpit® 3D. Izbaudiet ātru un intuitīvu automašīnas vadību ar kompakto zemāk novietoto stūres ratu, individuāli konfigurējamo trīsdimensiju digitālo mērinstrumentu paneli, lielo 10 collu augstas izšķirtspējas skārienekrānu un komforta funkciju ātro vadību ar 7 klavieru tipa taustiņiem – “Toggle switches”. Lai iegūtu vēl modernāku izskatu, Jūs varat personalizēt savu salona vidi, izmantojot 8-krāsu hromatisko LED apgaismojumu.

JAUNA MODULĀRA PLATFORMA

Auto veidots uz jaunākās STELLANTIS grupas vieglo automašīnu platformas bāzes, kas paredzēta B un C segmentu automašīnām. Lietotājam tas nozīmē labākus ekonomijas rādītājus, zemāku smaguma centru un precīzāku vadāmību, augstāku salona akustisko komfortu, zemāku vibrāciju, kā arī paplašinātas aprīkojuma iespējas, kas iekļauj jaunākos elektroniskos asistentus un drošības sistēmas, kas tradicionāli bijušas pieejamas tikai vairākas klases augstākām automašīnām.

DROŠĪBA UN TEHNOLOĢIJAS

AAtkarībā no komplektācijas Jūsu rīcībā var būt adaptīvā kruīza kontrole ar Stop & Go funkciju, aktīvā joslas uzturēšanas sistēma (no 65 km/h), Full Parking Assist, dienas/ nakts automātiskā bremzēšanas sistēma (5-140 km/h) ar gājēju un velosipēdistu atpazīšanu, automātiskās tālās gaismas, vadītāja noguruma brīdināšanas sistēma, ceļa zīmju asistents, aklā punkta monitoringa sistēma ar virziena korekcijas funkciju (no 12 km/h), Mirror Screen ar MirrorLink™, Apple CarPlay™ un Android Auto™. 

ELEKTROMOBILIS E-2008

Būtiskākais pilnībā elektriskā E-2008 ieguvums – jauns elektromotora un akumulatoru baterijas tandēms, kas nodrošinās 406 km autonomiju ar pilnu uzlādi (WLTP). E-2008 klienti varēs izvēlēties pilnībā jauno STELLANTIS grupas elektromotoru ar 115kW/156Zs jaudu un jaunu 51kWh bateriju ar uzlabotiem jaudas un nobraukuma rādītājiem. 

e-MOTION E-2008

Īpašs elements, kas jauno PEUGEOT E-2008 padara atšķirīgu no modeļiem ar klasiskajiem iekšdedzes dzinējiem ir "e" monogramma un īpaša dizaina diski ar uzlabotu aerodinamiku GT modelim. Ar jauno siluetu un izteiksmīgajām virsbūves līnijām jaunais PEUGEOT ir radīts kā sportiska personība. Tā 3 "nagu" dizaina LED lukturu gaismas priekšā un aizmugurē atmodinās Jūsu sajūtas brauciena laikā.

VIENKĀRŠA UN ĀTRA UZLĀDE

Ievērojami lielāks nobraukums ar uzlādi, iespaidīgāka dinamika un plānotais uzlādes laiks no 20% līdz 80% akumulatora līmenim (rekomendētais cikls elektromobiļiem) plānoti jaunajam auto aizņems mazāk nekā 30 minūtes publiskajās ātrās uzlādes 100+ KW uzlādes stacijās. Elektromobilis ir saglabājis 2008 modeļa ietilpību jūsu un jūsu pasažieru komfortam.