Atjaunotā PEUGEOT 208 sērija priecē ar izsmalcinātām un vizuāli ļoti efektīvām izmaiņām jau sākotnēji lieliskajā dizainā un automašīnas koptēlā. Labs kļūst vēl labāks – PEUGEOT 208 esošais modelis 2022. gadā pelnīti kļuva par Eiropā un Francijā visvairāk pārdoto auto modeli kopumā, kas ir apstiprinājums perfekti sabalansētai attiecībai starp 208 sērijas dizaina šarmu, veiktspēju kopumā un klientiem pieejamajām tehnoloģijām, kas mūsdienās spēlē arvien lielāku lomu jauna auto izvēlē. Savukārt, E-208 2022. gadā plūca laurus kā Eiropas visvairāk pārdotais elektromobilis B-segmentā, bet Francijā – kā kopumā vispirktākais elektromobilis.

Viena no pirmajām jaunā Peugeot 208 Hybrid foto sesijām Latvijā

Pilnībā jauna izvēle – pašuzlādes hibrīddzinēji 48V HYBRID! Tehniski tie ir abi jaunākie PEUGEOT benzīna turbodzinēji ar attiecīgi 100 un 136 Zs jaudu, kas sapāroti ar pilnībā jaunu e-DCS6 divu sajūgu elektrificētu 6 pārnesumu transmisiju, kuras konstrukcijā ir integrēts elekriskais motor-ģenerators, kas bremzējot vai vienmērīga brauciena laikā uzlādē īpašu hibrīdsistēmas 48 voltu akumulatoru bateriju. Uzsākot braukt vai veicot strauju paātrinājumu – baterija spēj ātri nodot atpakaļ saražoto strāvu elektromotoram, kas palīdz iekšdedzes dzinējam pie tā zemākiem apgriezieniem un nodrošina labāku automašīnas kopējo dinamiku un atsaucību uz akseleratora pedāli salīdzinājumā ar parastu iekšdedzes dzinēju. Sastrēgumos un lēnākā pilsētas satiksmē auto ar 48V HYBRID var ievērojamu laiku braukt tikai izmantojot elektromotoru – būtībā pilnvērtīgā elektromobiļa režīmā. Kopumā tiek sasniegti labāki vides rādītāji izmešu ziņā un mazāks degvielas patēriņš līdz pat 15% salīdzinājumā ar parastajiem līdzīga tilpuma dzinējiem. Gan E-208 gaitas akumulatoru baterijai, gan 48V HYBRID hibrīda sistēmas akumulatoru baterijai būs spēkā ražotāja 8 gadu vai 160 000 km nobraukuma (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais) garantija, ja automašīna tiek apkalpota autorizētā pārstāvniecībā un ievērojot apkopju veikšanas termiņus.

PEUGEOT i-Cockpit® 3D

Salonā atklājiet jaunākās paaudzes PEUGEOT i-Cockpit® 3D. Izbaudiet ātru un intuitīvu automašīnas vadību ar kompakto zemāk novietoto stūres ratu, individuāli konfigurējamo trīsdimensiju digitālo mērinstrumentu paneli, lielo 10 collu augstas izšķirtspējas skārienekrānu un komforta funkciju ātro vadību ar 7 klavieru tipa taustiņiem – “Toggle switches”. Lai iegūtu vēl modernāku izskatu, Jūs varat personalizēt savu salona vidi, izmantojot 8-krāsu hromatisko LED apgaismojumu.

JAUNA MODULĀRA PLATFORMA

Auto veidots uz jaunākās STELLANTIS grupas vieglo automašīnu platformas bāzes, kas paredzēta B un C segmentu automašīnām. Lietotājam tas nozīmē labākus ekonomijas rādītājus, zemāku smaguma centru un precīzāku vadāmību, augstāku salona akustisko komfortu, zemāku vibrāciju, kā arī paplašinātas aprīkojuma iespējas, kas iekļauj jaunākos elektroniskos asistentus un drošības sistēmas, kas tradicionāli bijušas pieejamas tikai vairākas klases augstākām automašīnām.

DROŠĪBA UN TEHNOLOĢIJAS

Atkarībā no komplektācijas Jūsu rīcībā var būt adaptīvā kruīza kontrole ar Stop & Go funkciju, aktīvā joslas uzturēšanas sistēma (no 65 km/h), Full Parking Assist, dienas/ nakts automātiskā bremzēšanas sistēma (5-140 km/h) ar gājēju un velosipēdistu atpazīšanu, automātiskās tālās gaismas, vadītāja noguruma brīdināšanas sistēma, ceļa zīmju asistents, aklā punkta monitoringa sistēma ar virziena korekcijas funkciju (no 12 km/h), Mirror Screen ar MirrorLink™, Apple CarPlay™ un Android Auto™. 

ELEKTROMOBILIS E-208

Būtiskākais pilnībā elektriskā E-208 ieguvums – jauns elektromotora un akumulatoru baterijas tandēms, kas nodrošinās 400+ km autonomiju ar pilnu uzlādi (WLTP). E-208 klienti varēs izvēlēties pilnībā jauno STELLANTIS grupas elektromotoru ar 115kW/156Zs jaudu un jaunu 51kWh bateriju vai jau no esošā modeļa pazīstamo 136Zs elektromotoru ar uzlabotiem jaudas un nobraukuma rādītājiem. 

e-MOTION E-208

Īpašs elements, kas jauno PEUGEOT E-208 padara atšķirīgu no modeļiem ar klasiskajiem iekšdedzes dzinējiem ir "e" monogramma un īpaša dizaina diski ar uzlabotu aerodinamiku GT modelim. Ar jauno siluetu un izteiksmīgajām virsbūves līnijām jaunais PEUGEOT ir radīts kā sportiska personība. Tā 3 "nagu" dizaina LED lukturu gaismas priekšā un aizmugurē atmodinās Jūsu sajūtas brauciena laikā. 

VIENKĀRŠA UN ĀTRA UZLĀDE

Ievērojami lielāks nobraukums ar uzlādi, iespaidīgāka dinamika un plānotais uzlādes laiks no 20% līdz 80% akumulatora līmenim (rekomendētais cikls elektromobiļiem) plānoti jaunajam auto aizņems mazāk nekā 30 minūtes publiskajās ātrās uzlādes 100+ KW uzlādes stacijās. Elektromobilis ir saglabājis 208 modeļa ietilpību jūsu un jūsu pasažieru komfortam.