Jaunais PEUGEOT 208 apliecina savu jauneklību ar savu atšķirīgo, sportisko siluetu. Tā salons atklāj unikālu PEUGEOT i-Cockpit® 3D – pirmo trīsdimensiju digitālo vadītāja displeju. Būtiskākais – šis pilsētas auto sniedz jums izvēles iespējas starp jaunākajiem benzīna un dīzeļdzinējiem vai “tīrasiņu” elektromotoru – e-208 modelim. Jaunajam PEUGEOT 208 ir spēcīga personība, kas atklāj sevi no pirmā acu skatiena. Zemais siluets, garais motora pārsegs un jutekliskās līnijas atklāj tā sportiski pavedinošo garu. Ar spilgtajām un oriģinālajām virsbūves krāsām PEUGEOT 208 ir patiešām pamanāms! Tā drosmīgo raksturu uzsver Black Diamond jumts, mirdzoši melnas riteņu arku uzlikas GT-Line un GT komplektācijām, spožas logu apmales un iespēja izvēlēties diskus ar dimanta faktūras ielaidumiem.

PEUGEOT i-Cockpit® 3D

Salonā atklājiet jaunākās paaudzes PEUGEOT i-Cockpit® 3D. Izbaudiet ātru un intuitīvu automašīnas vadību ar kompakto zemāk novietoto stūres ratu, individuāli konfigurējamo trīsdimensiju digitālo mērinstrumentu paneli, lielo 10 collu augstas izšķirtspējas skārienekrānu un komforta funkciju ātro vadību ar 7 klavieru tipa taustiņiem – “Toggle switches”. Lai iegūtu vēl modernāku izskatu, Jūs varat personalizēt savu salona vidi, izmantojot 8-krāsu hromatisko LED apgaismojumu.

JAUNA MODULĀRA PLATFORMA

Auto veidots uz jaunākās PSA Grupas CMP (Common Modular Platform) bāzes, kas paredzēta B un C segmentu automašīnām. Lietotājam tas nozīmē labākus ekonomijas rādītājus, zemāku smaguma centru un precīzāku vadāmību, augstāku salona akustisko komfortu, zemāku vibrāciju, kā arī paplašinātas aprīkojuma iespējas, kas iekļauj jaunākos elektroniskos asistentus un drošības sistēmas, kas tradicionāli bijušas pieejamas tikai vairākas klases augstākām automašīnām.

DROŠĪBA UN TEHNOLOĢIJAS

Atkarībā no komplektācijas Jūsu rīcībā var būt adaptīvā kruīza kontrole ar Stop & Go funkciju, aktīvā joslas uzturēšanas sistēma (no 65 km/h), Full Parking Assist, dienas/ nakts automātiskā bremzēšanas sistēma (5-140 km/h) ar gājēju un velosipēdistu atpazīšanu, automātiskās tālās gaismas, vadītāja noguruma brīdināšanas sistēma, ceļa zīmju asistents, aklā punkta monitoringa sistēma ar virziena korekcijas funkciju (no 12 km/h), Mirror Screen ar MirrorLink™, Apple CarPlay™ un Android Auto™. 

ELEKTROMOBILIS e-208

Peugeot e-208 rīcībā ir 100 kilovatu (136 Zs) kompakts elektromotors, kas nerada vibrācijas kā iekšdedzes dzinēji, turklāt var sasniegt griezes momentu līdz 260 Nm jau no pirmajiem apgriezieniem, kas vadītājam nodrošina tikai elektromobiļiem pieejamo gaitas uzsākšanas dinamiku. Izvēlnē trīs braukšanas režīmi: Eco nobrauktā attāluma optimizēšanai, Normal ikdienas izmantošanai un Sport, ar kuru sasniegt maksimālo jaudu un ātrumu līdz 100 kilometriem stundā 8,1 sekundē. Brauc ar baudu!

e-MOTION e-208

Īpaši elementi, kas jauno PEUGEOT e-208 padara atšķirīgu no modeļiem ar klasiskajiem iekšdedzes dzinējiem: "e" monogramma un divkrāsu lauvas zīme, radiatora reste korpusa krāsā, "klavierlakas" melnas riteņu arku uzlikas, 17 collu vieglmetāla īpaša dizaina diski ar dimanta mirdzuma ielaidumiem un uzlabotu aerodinamiku. Salonā – izsmalcināta Alcantara© / Gris Gréval ādas apdare. Elektromobilis ir saglabājis 208 modeļa ietilpību jūsu un jūsu pasažieru komfortam.

VIENKĀRŠA UN ĀTRA UZLĀDE

Pēc WLTP metodikas ar 50 kWH akumulatoru var nobraukt līdz 340 km (450 km pēc NEDC). Akumulatoru 70% kapacitāte ir garantēta uz 8 gadiem vai līdz 160 000 kilometru nobraukumam un tos var uzlādēt parastā mājas kontaktligzdā (16 h) vai ar Wall Box lādētāju, kura uzlādēšanas laiks ar trīsfāzu strāvas 11 kW modeli būs 5,25 stundas un ar vienfāzes strāvas 7,4 kW modeli 8 stundas. Publiskajā uzlādes stacijā (100 kW) – 80 % uzlāde 30 minūtes. Uzlādes vadībai pieejama mobilā aplikācija.