Peugeot TRAVELLER – tas ir daudzfunkcionāls, apjomīgs augstākās klases minivens, kur vēl komfortablākai pasažieru pārvietošanai izmantoti daudzi inovatīvi risinājumi, jaunākās paaudzes atbalsta sistēmas vadītājam, kā arī iespējami dažādi sēdvietu izkārtojuma varianti. Izbaudiet jaunu pieeju ceļošanai ar luksusu un ērtībām universāli izmantojamajā automobiļa salonā. Tieši tāpēc PEUGEOT TRAVELLER galvenā mērķauditorija ir privātie un biznesa klienti, kuri augstu vērtē greznību un komfortu.

IELŪGUMS DOTIES CEĻOJUMĀ

PEUGEOT TRAVELLER – ideāls ielūgums doties ceļā gan jautrai brīvā laika pavadīšanai nedēļas nogalēs, gan arī garos un tālos braucienos. Tā modernais un elegantais siluets apvienots ar plašu un greznu salonu, kur viss ir izstrādāts jūsu ērtībām. Ar savu jauno PEUGEOT zīmola vienotajā stilistikā veidoto vertikālo radiatora režģi, raksturīgajām LED gaismu formām un ksenona priekšējiem lukturiem, kas integrēti automobiļa virsbūvē, PEUGEOT TRAVELLER modeļa pārliecinošais dizains izstaro spēku un eleganci. Padariet savus braucienus vieglākus, izmantojot jaunākās paaudzes 3D navigāciju ar balss vadību. Tai ir pieejami arī PEUGEOT Connect pakalpojumi un tiešsaistes satiksmes atjauninājumi no TomTom Traffic.

LIELĀKA MODULARITĀTE UN FLEKSIBILITĀTE

PEUGEOT TRAVELLER modelim ir pieejami trīs atšķirīgi virsbūves garumi un samazināts augstums ar tikai 1,9 m bezrūpīgai ikdienas lietošanai, kas ir īpaši būtiski, ja jāizmanto pazemes autostāvvietu pakalpojumi. Ar plašu funkciju klāstu un sēdvietu konfigurācijām pieciem, septiņiem vai pat astoņiem pasažieriem pat pats mazākais PEUGEOT TRAVELLER Compact modelis ir neticami draudzīgs lietotājam un pielāgojas visām jūsu vajadzībām. Augstāko komplektāciju aprīkojumā ir sēdekļi, kas bīdāmi pa inovatīvu sliedi. PEUGEOT TRAVELLER minivenam ir viss, lai ceļojumā padarītu dzīvi vieglāku. Ar inovatīvo brīvroku bīdāmo sānu durvju funkciju var atslēgt, atvērt un aizvērt elektroniski bīdāmās durvis, vienkārši pakustinot kāju zem automašīnas aizmugures bufera. Viss, kas vien ir nepieciešams, – elektroniskā atslēga kopā ar jums.

JAUNS ETALONS MINIVENU TIRGŪ

PEUGEOT TRAVELLER ir veidots uz jaunās PEUGEOT modulārās platformas (EMP2) un sniedz augstākā līmeņa kvalitāti un komfortu, kā arī rekorda cienīgus degvielas patēriņa līmeņus. Jaunā platforma nodrošina neticamu plašumu un komfortu, padarot minivenu par lielisku PEUGEOT zināšanu un pieredzes paraugu. Blue HDi 95 līdz 180 ZS dzinēji un jaunākā automātiskā EAT8 astoņu pārnesumu transmisija sniedz ļoti patīkamu braukšanas pieredzi apvienojumā ar zemu degvielas patēriņu un konkurētspējīgu izmešu līmeni, kas ir vieni no labākajiem rādītājiem moderno minivenu tirgus segmentā. Tagad pieejams arī kā 100% elektromobilis, kas vēl ir ļoti reti pieejama izvēle, ja jāiegādājas pasažieru minivens.