Iepazīstiet jauno PEUGEOT EXPERT – furgonu, kas padarīs jūsu darbu vieglāku. Šim komercauto piemīt daudz lielisku priekšrocību, kas īpaši noderēs dažādu darba uzdevumu izpildē un ļaus jūsu darba dienai kļūt vieglākai un patīkamākai. EXPERT mūsdienīgais dizains ar harmonisku un PEUGEOT jaunajā vizuālajā identitātē veidotu priekšpusi, komfortablu un ergonomisku vadītāja vietu un modulējamu kravas nodalījumu izstaro praktiskumu un eleganci. Minimālistiskās līnijas izceļ plūstošās un modernās kontūras, bet vertikālais priekšējais režģis, kas novietots īpaši augstu, padara furgonu atpazīstamu un pievilcīgu. Komercautomobilis, kas darīs godu ikvienam uzņēmumam! Elektriskais E-EXPERT ir saglabājis visas EXPERT furgona tradicionālās stiprās puses, lai atbalstītu jūsu biznesu un apmierinātu visas jūsu loģistikas un darbinieku mobilitātes vajadzības. Saskaņā ar WLTP protokolu PEUGEOT E-EXPERT Long Range modelis ar 75 kWh gaitas akumulatoru bateriju ļauj nobraukt līdz 350 km ar vienu uzlādi.

SALONA KOMFORTS

EXPERT furgona salonā uzsvars ir likts uz vadītāja komfortu. Pakāpiens atvieglo piekļuvi augstajam sēdeklim, no kura ir lieliski pārredzams ceļš, bet funkcionālā un ergonomiskā kabīne piedāvā sedanam līdzīgu pozīciju pie stūres un daudz uzglabāšanas nodalījumu. Sēdieties pie stūres un izbaudiet jaunu braukšanas pieredzi, ko sniedz augstākajos aprīkojuma līmeņos  daudzās pieejamās vadītāja palīgsistēmas. 10" digitālais mērinstrumentu panelis piedāvā pilnībā pielāgojamu informācijas attēlošanu. HD kvalitātes centrālais skārienekrāns apvienojumā ar visaptverošo aizmugurējās redzamības sistēmu sniedz Jums reāllaika skatu uz automobiļa apkārtni. No radio līdz navigācijai, skārienekrāns nodrošina visu pa Jūsu rokai. Izmantojot bezvadu savienojumu ar Apple CarPlay™ un Android Auto™ kā papildu aprīkojumu.

ELEKTRISKAIS E-EXPERT

Jauns dizains, jaunas iebūvētās tehnoloģijas un 100% elektrisks dzinējs, kas nodrošina autonomiju līdz 350 km (pēc WLTP). Jaunais E-EXPERT pielāgojams visdažādākajiem darba uzdevumeim modernajā pilsētvidē. reģeneratīvā bremzēšanas sistēma E-EXPERT, ko varat aktivizēt ar slēdzi aiz stūres, ļauj pielāgot resursu patēriņa efektivitāti, izmantojot trīs reģenerācijas līmeņus. Lai atbilstu Jūsu vajadzībām, Peugeot e-Expert piedāvā 2 veidu akumulatorus: 50 kWh un 75 kWh. Peugeot E-EXPERT autonomija ar 75 kWh akumulatoru ir līdz 350 km, bet ar 50 kWh akumulatoru – līdz 224 km. Automātiskā avārijas bremzēšanas sistēma ar gājēju un velosipēdistu noteikšanu nodrošina papildu aizsardzību. Turklāt adaptīvā kruīza kontrole ar Stop&Go funkciju, kā arī palīgsistēma kustības uzsākšanai slīpumā kopā ar saķeres kontroles sistēmu garantē vienmērīgu un drošu braukšanu pat vissarežģītākajās situācijās.

MODUWORK KONCEPCIJA

Pateicoties Moduwork transformējamajam sēdeklim, jaunais EXPERT furgons piedāvā izcilu modularitāti, kas ļauj maksimāli efektīvi izmantot visas brīvās sēdvietas. Sānu pasažiera sēdekli, piemēram, var nolaist, lai izveidotu telpu ar līdzenu grīdu. Starpsienā integrēto lielo lūku var atvērt, lai iegūtu vietu līdz 4 m garu priekšmetu pārvadāšanai. Ja durvis atver, izmantojot bīdāmo sānu durvju brīvroku funkciju, tiek vienkāršota kravas iekraušana un izkraušana. Visbeidzot, ja nepieciešams, PEUGEOT EXPERT var pārveidot mobilā birojā, vienkārši nolaižot centrālo roku balstu un iegūstot praktisku grozāmo plauktu. Pieejama arī komplektācija TEAM ar papildu otro sēdekļu rindu, kas īpaši būtiski, ja jānodrošina gan komandas transports, gan reizē jāpārved instrumenti un neliela apjoma kravas. Gaidīsim pie "Amserv Krasta" PEUGEOT pārdošanas konsultantiem, kas sagatavos individualizētu aprīkojuma piedāvājumu tieši Jūsu biznesa uzdevumiem.