Jaunais PEUGEOT 3008 – dizains

PEUGEOT E-3008 Latvijā tika prezentēts izstādē AUTO 2024 Ķīpsalā un tā testa braucieni un pārdošana jau ir sākusies! Izbaudi Francijas šarmu Latvijā!

Jaunais E-3008 nomaina vienu no visvairāk pārdotajiem modeļiem – PEUGEOT 3008, automobili, kas septiņus gadus uzrunājis vairāk nekā miljonu (1 320 000) klientu 130 pasaules valstīs. Līdz 2025. gadam PEUGEOT piedāvās pilnu elektromobiļu izvēles iespēju visa savā modeļu līnijā, bet līdz 2030. gadam ir plānots, ka 100% no zīmola Eiropā pārdotajiem automobiļiem būs elektriski.

Jaunā PEUGEOT 3008 Hybrid pirmais testa brauciens kopā ar AMSERV KRASTA

PEUGEOT E-3008 būs pieejams ar diviem aprīkojuma līmeņiem, Allure un GT, ar trim pilnībā elektriskiem spēka agregātiem – 210 ZS/157 kW ar standarta sniedzamību, 230 ZS/170 kW ar palielinātu sniedzamību un 320 ZS/240 kW pilnpiedziņas versiju ar diviem elektromotoriem – katru uz savas ass. Būs pieejami arī pašuzlādējošā hibrīda modeļi un PEUGEOT 3008 ar Plug-in uzlādējamā hibrīda dzinējiem. Jaunais PEUGEOT E-3008 tiks ražots ekskluzīvi tikai Sochaux rūpnīcā Francijā, kuras tiešā tuvumā ir arī PEUGEOT zīmola muzejs – Musée de L'Aventure Peugeot. Sākotnēji šobrīd tiek piedāvāta standarta elektromobiļa versija un pašuzlādes hibrīds 3008 Hybrid 136 e-DCS6.

Jaunā PEUGEOT 3008 salona dizaina elementi un PEUGEOT Panoramic i-Cockpit®

Jaunā 3008 vizītkarte un būtiskākās iezīmes vienlaikus – SUV koncepts ar fāstbeka (fastback) virsbūvi eksterjerā un jaunais PEUGEOT Panoramic i-Cockpit® salona interjerā. Jaunais PEUGEOT Panoramic i-Cockpit® ir pārsteidzis AUTO BILD un COMPUTER BILD lasītājus Vācijā un saņēmis Connected Car Award 2023 balvu kategorijā "Izklaide". Uzvarētāji prezentēti AUTO BILD 50/23 un COMPUTER BILD 1/24 numuros. PEUGEOT Panoramic i-Cockpit® pirmo reizi realizēts dzīvē tieši jaunajā PEUGEOT E-3008. Protams, ka aprīkojumā pasūtāmie Peugeot Pixel LED gaismas un lauvas “nadziņu” dienas gaismas LED lukturi piešķir īpaši emocionālu un novatorisku stilu, kas ļaus izcelties gan pilsētā, gan uz šosejas.

Ieskats jaunā PEUGEOT E-3008 ērtajā un stilīgajā salonā. Īpaša "odziņa" – ergonomiskie sēdekļi ar klimata kontroli un masāžu!

Jaunais PEUGEOT 3008 – salona interjers

PEUGEOT Panoramic i-Cockpit®

PEUGEOT panorāmas i-Cockpit® ar vienotu izliektu 21 collu izmēra augstas izšķirtspējas displeju virs salona priekšējā paneļa un virs jaunās paaudzes stūres rata. Liekto un taisno līniju saspēle radīs pilnībā jaunas emocijas jauno PEUGEOT interjeros. PEUGEOT dizaineri ir radījuši ilūziju, ka jaunais lielizmēra displejs burtiski "peld" virs automašīnas priekšējā paneļa. Līdzīgas inovācijas ir piedzīvojuši manuālie slēdži, kas tagad izvietoti uz īpaša skārienjūtīga paneļa un nodrošina individuāli programmējamas 10 dažādas pārslēgšanas funkcijas, kas sadalītas  divos līmeņos, katrā pa 5 funkcijām. Gan starta poga, gan automātiskās transmisijas pārslēgs ir pārceļojuši uz priekšējo paneli un izvietoti pa kreisi no skārienslēdžu moduļa, samazinot liekas roku kustības līdz minimumam.

JAUNA MODULĀRA PLATFORMA

Auto veidots uz jaunākās STELLANTIS grupas platformas STLA M PLATFORM bāzes, kas paredzēta jau no izstrādes brīža tieši elektrificētu auto ražošanai un gaitas akumulatoru baterijas tajā tiek izvietotas riteņu bāzē, kas ir 100% elektrisko auto uzbūves viena no šobrīd optimālākajām komponējuma iespējām. Lietotājam tas nozīmē labākus ekonomijas rādītājus, zemāku smaguma centru un precīzāku vadāmību, augstāku salona akustisko komfortu, zemāku vibrāciju, kā arī paplašinātas aprīkojuma iespējas, kas iekļauj jaunākos elektroniskos asistentus un drošības sistēmas, kā arī iespēju ražot pilnpiedziņas elektromobiļus. Iespēja izvietot lielākas ietilpības gaitas akumulatoru baterijas klientiem sniegs lielāku nobraukuma attālumu ar vienu uzlādi.

DROŠĪBA UN TEHNOLOĢIJAS

Atkarībā no komplektācijas Jūsu rīcībā var būt adaptīvā kruīza kontrole ar Stop & Go funkciju, aktīvā joslas uzturēšanas sistēma, Full Parking Assist, dienas/ nakts automātiskā bremzēšanas sistēma ar gājēju un velosipēdistu atpazīšanu, automātiskās tālās gaismas, vadītāja noguruma brīdināšanas sistēma, ceļa zīmju asistents, aklā punkta monitoringa sistēma ar virziena korekcijas funkciju, Mirror Screen ar MirrorLink™, Apple CarPlay™ un Android Auto™. Tāpat jaunā auto aprīkojumā varēs būt pieejami savienotie pakalpojumi (ceļojumu plānotājs, viedā uzlādes plānošana, ielādējami transportlīdzekļa iestatījumi un tiešsaistes atjauninājumi automobiļa elektronisko sistēmu programmnodrošinājumam).

ELEKTROMOBILIS E-3008

Būtiskākais pilnībā elektriskā E-3008 ieguvums – jaunā STLA M elektroauto platforma apvienojumā ar jaunu elektromotoru un akumulatoru bateriju pielietojumu, kas nodrošinās 525 km autonomiju ar pilnu uzlādi (WLTP) jau sākotnējam 155 kW (210 Zs) modelim. Tuvāko gadu laikā būs pieejams arī Long Range modelis un pilnpiedziņas modelis ar kopējo jaudu 235 kW (320 Zs), kas E-3008 vēl būtiskāk pietuvinās Premium auto segmentam.

e-MOTION E-3008

Īpašs elements, kas jauno PEUGEOT E-3008 padara atšķirīgu no modeļiem ar klasiskajiem iekšdedzes dzinējiem ir "e" monogramma un īpaša dizaina diski ar uzlabotu aerodinamiku GT modelim. Ar jauno siluetu un izteiksmīgajām virsbūves līnijām jaunais PEUGEOT ir radīts kā sportiska personība. Tā 3 "nagu" dizaina LED lukturu gaismas priekšā un aizmugurē atmodinās Jūsu sajūtas brauciena laikā un ļaus lepoties ar patiesi unikālu sava spēkrata dizainu.

VIENKĀRŠA UN ĀTRA UZLĀDE

Ievērojami lielāks nobraukums ar vienu uzlādi, iespaidīgāka dinamika un samazināts plānotais uzlādes laiks lieljaudas publiskās uzlādes stacijās. Aptuveni 10 minūtēs iespējams atjaunot nobraukumu par 100 km. Elektromobili var uzlādēt gan publiskās uzlādes stacijās (Eiropas Savienībā šobrīd pieejamas vairāk nekā 350 000 šādu staciju), gan savās mājās vai pie biroja, ja būsiet izvēlējušies un uzstādījuši kādu no tirgū pieejamajām Wall Box tipa privātās uzlādes iekārtām.