Iepazīstiet jauno PEUGEOT EXPERT – furgonu, kas padarīs jūsu darbu vieglāku. Šim komercauto piemīt daudz lielisku priekšrocību, kas īpaši noderēs dažādu darba uzdevumu izpildē un ļaus jūsu darbadienai kļūt vieglākai un patīkamākai. EXPERT mūsdienīgais dizains ar harmonisku un PEUGEOT jaunajā vizuālajā identitātē veidotu priekšpusi, komfortablu un ergonomisku vadītāja vietu un modulējamu kravas nodalījumu izstaro praktiskumu un eleganci. Minimālistiskās līnijas izceļ plūstošās un modernās kontūras, bet vertikālais priekšējais režģis, kas novietots īpaši augstu, padara furgonu acumirklī atpazīstamu un pievilcīgu. Komercautomobilis, kas darīs godu ikvienam uzņēmumam! Elektriskais e-Expert ir saglabājis visas PEUGEOT Expert furgona stiprās puses, lai atbalstītu jūsu biznesu un apmierinātu visas jūsu vajadzības. Saskaņā ar WLTP protokolu PEUGEOT e-Expert 75 kWh baterija ļauj nobraukt līdz 330 km ar vienu uzlādi.

SALONA KOMFORTS

EXPERT furgona salonā uzsvars ir likts uz vadītāja komfortu. Pakāpiens atvieglo piekļuvi augstajam sēdeklim, no kura ir lieliski pārredzams ceļš, bet funkcionālā un ergonomiskā kabīne piedāvā sedanam līdzīgu pozīciju pie stūres un daudz uzglabāšanas nodalījumu. Sēdieties pie stūres un izbaudiet jaunu braukšanas pieredzi, ko sniedz augstākajos aprīkojuma līmeņos pieejamā attēla projicēšana uz vējstikla un daudzās pieejamās vadītāja palīgsistēmas. Piemēram, grozāmais Moduwork plaukts, kas, nolaižot centrālo roku balstu, ļauj pārveidot salonu mobilajā birojā, un ir gan ergonomisks, gan praktisks. Viedtālruņa turētājs ar iebūvētu lādētāja vadu un planšetdatora turētāju uz priekšējā paneļa ļauj turēt visu nepieciešamo saskatāmā un aizsniedzamā attālumā.

PILNPIEDZIŅAS SISTĒMA DANGEL 4X4

Dangel 4X4 ir izvēles pilnpiedziņas sistēma, kas ļauj pārslēgt automobiļa transmisiju starp ECO 2WD vai AUTO 4WD režīmu – atkarībā no jūsu vajadzībām, ceļa un klimatiskajiem apstākļiem. ECO 2WD režīmā automobilis tiek ekspluatēts kā parasts priekšējās piedziņas transportlīdzeklis, kas vilcei izmanto tikai priekšējos riteņus, taupot degvielu un pagarinot riepu mūžu. AUTO 4WD režīmā normālos ceļa apstākļos automobilis tiek virzīts ar priekšējiem riteņiem, tāpat kā priekšējās piedziņas režīmā. Ja priekšējās ass riteņi zaudē savu saķeri, viskozais sajūgs pārnes daļu griezes momenta uz aizmugurējo asi. Pārslēgšana notiek vienmērīgi, bez vadītāja līdzdalības un tikai tad, ja tas ir nepieciešams. Automašīna tiek pārslēgta atpakaļ uz 2WD režīmu, tiklīdz drošai virzībai pietiek tikai ar priekšējo riteņu saķeri. Pilnpiedziņa ir klienta izvēles iespēja par papildu samaksu.

MODUWORK KONCEPCIJA

Pateicoties Moduwork transformējamajam sēdeklim, jaunais EXPERT furgons piedāvā izcilu modularitāti, kas ļauj maksimāli efektīvi izmantot visas brīvās sēdvietas. Sānu pasažiera sēdekli, piemēram, var nolaist, lai izveidotu telpu ar līdzenu grīdu. Starpsienā integrēto lielo lūku var atvērt, lai iegūtu vietu līdz 4 m garu priekšmetu pārvadāšanai. Ja durvis atver, izmantojot bīdāmo sānu durvju brīvroku funkciju, tiek vienkāršota kravas iekraušana un izkraušana. Visbeidzot, ja nepieciešams, PEUGEOT EXPERT var pārveidot mobilā birojā, vienkārši nolaižot centrālo roku balstu un iegūstot praktisku grozāmo plauktu.