Atklājiet jauno PEUGEOT 508 – drosmīgo augstākās klases sedanu ar novatorisku dizainu un luksusa līmeņa tehnoloģisko aprīkojumu, kas piedāvā nepārspējamu braukšanas pieredzi. Jaunais PEUGEOT 508 ir piedzīvojis radikālas pārmaiņas, no klasiska četru durvju sedana kļūstot par piecu durvju Liftback Coupe. Salīdzinājumā ar savu priekšteci jaunais modelis ir kompaktāks, taču vienlaikus platāks un zemāks, kas nodrošina labāku stabilitāti uz ceļa un it īpaši – pie dinamiskas braukšanas.

RADIKĀLAIS SEDANS

Ar savu zemo, dinamisko siluetu, agresīvo priekšējo daļu un tēraudstingro, muskuļoto stilu – jaunais PEUGEOT 508 premium sedans uzskatāms par patiesi radikālu automobili, kurā apvienoti augsti sportiskuma un elegances stadarti. Skulpturālās līnijas, precīzi izstrādātais režģis un jaunā tikai Peugeot zīmolam raksturīgā gaismu forma izceļ tā drosmīgo un inovatīvo garu.

PIEŅEMIET IZCILĪBU

Remdējiet savu kāri pēc pilnības. Jaunā PEUGEOT 508 aerodinamiskās līnijas atgādina kupeju, ko akcentē zemais un slīpais jumts. Automobiļa augstums – tikai 1,40 metri, kāds parasti raksturīgs premium klases modeļiem. Zemās durvis ar bezrāmju stikliem papildina eleganto tēlu un akcentē kupejai piemītošo raksturu. Auto priekšējā daļa ir patiesi iespaidīga – ar neparasti agresīvu izskatu, ko vēl vairāk izceļ LED priekšējie lukturi un tos atdalošā radiatora reste. Garantējam, ka uz jums atskatīsies!

PILOTĒJIET AR NEPĀRSPĒJAMO PEUGEOT I-COCKPIT®

Ieņemiet vietu pie PEUGEOT i-Cockpit® vadības ierīcēm. Pilotējiet automobili vizionāri veidotajā vadītāja vietā ar zemu izvietoto kompakto stūri, konfigurējamo digitālo paneli acu augstumā un 10 collu augstas izšķirtspējas skārienekrānu. Novērtējiet sēdekļu komfortu ar daudzpunktu masāžas iespējām un Hi-Fi FOCAL® audiosistēmas sniegumu, kas piedāvā tīras un precīzas skaņas baudījumu. Šo sajūtu dēļ vien ir pamatoti lūkoties 508. modeļa augstāko aprīkojuma līmeņu virzienā, lai katru ikdienas braucienu pārvērstu mazos svētkos.