508 un 508 SW PEUGEOT SPORT ENGINERED

Atklājiet PEUGEOT jauno paaugstinātas veiktspējas modeļu līniju! Parādiet savu estētisko un novatorisko garu pie jaunā 508 hečbeka un universāļa 508 SW PEUGEOT SPORT ENGINEERED stūres. Izbaudiet sajūtas, ko sniedz ļoti jaudīgo un vienlaikus videi draudzīgo jauno energoefektīvo un elektrificēto modeļu līnija PEUGEOT SPORT ENGINEERED. Patiesi iespaidīgi rādītāji – CO2 izmeši jauktajā režīmā 40 g/km, degvielas patēriņš jauktajā režīmā 1,8 l/100 km – dati saskaņā ar WLTP protokolu. Piedāvājot nevainojamu sportiskuma un zemu izmešu tehnoloģijas savienību, jaunā PEUGEOT SPORT ENGINEERED līnija piedāvā jauna veida pozitīvās mijiedarbības veiktspēju, ko PEUGEOT nodēvējis par Neo-Performance.

PILOTĒJIET AR NEPĀRSPĒJAMO PEUGEOT
i-COCKPIT®

Ieņemiet vietu pie PEUGEOT i-Cockpit® vadības ierīcēm. Pilotējiet automobili vizionāri veidotajā vadītāja vietā ar zemu izvietoto kompakto stūri, konfigurējamo 12,3 collu digitālo paneli acu augstumā un 10 collu augstas izšķirtspējas skārienekrānu, kas īpaši papildināts ar dzinēja darbības informācijas attēlojumu PEUGEOT SPORT ENGINEERED modeļiem. Novērtējiet sēdekļu komfortu ar daudzpunktu masāžas iespējām, baudiet salona dizainu ar apdari, kurā miksēta Alcantara, audums un Nappa Mistral ādas apdari un Hi-Fi FOCAL® audiosistēmas sniegumu ar 10 skaļruņiem, kas piedāvā tīras un precīzas skaņas baudījumu. Šo sajūtu dēļ vien ir pamatoti lūkoties PEUGEOT SPORT ENGINEERED modeļa virzienā, lai katru ikdienas braucienu pārvērstu svētkos un izbaudītu vienlaikus īstas sporta mašīnas sniegto dinamiku apvienojumā ar uzlādējamā hibrīda degvielas ekonomiju.

RADIKĀLAIS SEDANS

Ar savu zemo, dinamisko siluetu, agresīvo priekšējo daļu un tēraudstingro, muskuļoto stilu – jaunais PEUGEOT 508 PEUGEOT SPORT ENGINEERED sedans uzskatāms par patiesi radikālu automobili, kurā apvienoti augsti sportiskuma un elegances stadarti. Skulpturālās līnijas, precīzi izstrādātais režģis un jaunā tikai Peugeot zīmolam raksturīgā gaismu forma izceļ tā drosmīgo un inovatīvo garu. Iegādājieties sev hibrīda daudzpusību un augstas veiktspējas dzinēja efektivitāti! Ar kopējo faktisko 360 zirgspēku jaudu, ko piedāvā divu elektromotoru un iekšdedzes dzinēja savienība, abu enerģiju un četru riteņu piedziņas kombinētais spēks, jaunais 508 PEUGEOT SPORT ENGINEERED nodrošina lielisku saķeri un iespaidīgu paātrinājumu ar maksimālo griezes momentu 520 Nm. Šī augstā veiktspēja apvieno hibrīda priekšrocības ar faktisko efektivitāti un 52 km autonomiju (WLTP) pilnībā elektriskajā režīmā.

SPORTA UNIVERSĀLIS

Remdējiet savu kāri pēc pilnības. Jaunā PEUGEOT 508 SW PEUGEOT SPORT ENGINEERED aerodinamiskās līnijas atgādina ekskluzīvo Shooting Brake virsbūves konceptu, ko akcentē zemais un slīpais jumts. Automobiļa augstums – tikai 1,40 metri, kāds parasti raksturīgs premium klases modeļiem. Zemās durvis ar bezrāmju stikliem papildina eleganto tēlu un akcentē tikai kupejai piemītošo raksturu. Auto priekšējā daļa ir patiesi iespaidīga – ar neparasti agresīvu izskatu, ko vēl vairāk izceļ LED priekšējie lukturi un tos atdalošā radiatora reste. Garantējam, ka uz jums atskatīsies! Līdz 100 km/h iespaidīgais, ietilpīgais un vienlaikus praktiskais auto ieskrienas 5,2 sekundēs un tā maksimālais ātrums ir elektroniski ierobežots pie 250 km/h atzīmes. Sprints no 80 līdz 120 km/h aizņem tikai 3 sekundes, kas nodrošina drošus un dinamiskus apdzīšanas manevrus. Nakts redzamības, panorāmas video un Drive Assist Plus elektroniskās sistēmas gādās par papildu drošību un vadītāja komfortu.