• Aizvērt

  Jūsu vēlmju saraksts

   Iepirkumu grozs: 0
  • Automašīnu salīdzinājums

   Pievienojiet salīdzināšanai līdz trim automašīnām

  Jaunais un ekonomiskais komerctransporta pārstāvis PEUGEOT PARTNER piedāvā komfortablu un profesionālu palīdzību ikdienas darba braucieniem. Jaunais PARTNER ar ievērojamu kravas ietilpību ir viens no daudzpusīgākajiem kravas mikroautobusiem savā tirgus segmentā. Ne velti tas ir ieguvis prestižo nomināciju – "INTERNATIONAL VAN OF THE YEAR 2019". Šī balva pastāv kopš 1992. gada, un žūriju veido 25 Eiropas žurnālistu un neatkarīgu mediju izdevēju panelis, kuru specialitāte ir vieglais komerctransports (LCV).

  • PEUGEOT PARTNER Business

   PEUGEOT PARTNER Business

   Tiem, kas pavada stundas pie stūres, nobraucot tūkstošiem kilometru, jaunais PEUGEOT PARTNER Business būs patīkams pārsteigums! Pirmo reizi kompaktais komercautomobilis pieejams ar platleņķa atpakaļskata redzamības videosistēmu Surround Rear Vision, kas ievērojami atvieglo manevrēšanu un palielina drošību. To lieliski papildina elektriskā stāvbremze, kas atvieglo gaitas uzsākšanu uz slīpām virsmām, audiosistēma, kas savienota ar 8 collu skārienekrānu, kruīza kontrole ar ātruma ierobežotāju, lietus un gaismas sensori, kā arī citas līdz šim tikai pasažieru automašīnām pieejamas ekstras, kas ikvienu braucienu padara ērtāku.

  • PEUGEOT PARTNER Grip

   PEUGEOT PARTNER Grip

   Tiem, kas brauc pa sliktas kvalitātes ceļiem, manevrē būvlaukumos vai lielus attālumus veic pa ceļiem ar grants segumu, jaunā PEUGEOT PARTNER Grip versija ir pieejama ar papildu aprīkojumu – uzlabotas saķeres pakotni “Work Site Pack”, labāku vilci ar uzlaboto saķeres kontroles sistēmu “Advanced Grip Control” un "MultiFlex" priekšējiem sēdekļiem ar trim sēdvietām.

  • PEUGEOT PARTNER Team

   PEUGEOT PARTNER Team

   Jaunais PEUGEOT PARTNER Team ir pagarinātās kabīnes izvēles iespēja, un tas izceļas ar modulāro sēdvietu sistēmu, kas ļauj pārvadāt līdz pat pieciem cilvēkiem, kā arī ar PEUGEOT RIFTER identisku priekšējo sēdekļu rindu konfigurāciju un spēju palielināt izmantojamo garumu vai ietilpību, vienlaikus nodrošinot 850 kg derīgās kravas. Ideāls transporta risinājums dažādiem komunālās saimniecības uzņēmumiem, kuri vienlaikus pārvadā gan personālu, gan instrumentus vai materiālus nelielos apjomos.

  IZVĒLIES SAVA AUTO KRĀSU

  Krāsa:

  NOLIKTAVAS AUTOMAŠĪNAS

  Labākas cenas un tūlītēja pieejamība – izvēlies savu auto no mūsu labākā piedāvājumu klāsta!

  Jalus