• Aizvērt

  Jūsu vēlmju saraksts

   Iepirkumu grozs: 0
  • Automašīnu salīdzinājums

   Pievienojiet salīdzināšanai līdz trim automašīnām

  Atklājiet jauno PEUGEOT 508 SW! Augstākās klases aprīkojums un satriecošs dizains, kas vienā automobilī apvieno biznesa klases komfortu, sportisku kupejas raksturu, ko noteikusi izcilība un jaunākās tehnoloģijas apvienojumā ar universāļa praktiskumu. 508 SW dizains ieguvis asākas un spēcīgākas līnijas, bet salonā vadītāju gaida Peugeot i-Cockpit® jaunākās paaudzes pilota vieta.

  • Revolucionārs universālis

   Revolucionārs universālis

   Uzdrīkstieties būt drosmīgs! Ar savu tēraudstingro, muskuļoto stilu, elegantajām kontūrām, atšķirīgo radiatora režģi un 19 collu diskiem jaunais PEUGEOT 508 SW demonstrē īstu Francijas šarmu un izsmalcinātību detaļās, kas ir retums praktisko universāļu vidū. Aizmugurējā daļā dubultās hroma apdares izpūtēja caurules izceļ tā sportiskās īpašības un spoži melnā josla atklāj jauno 100% Full LED gaismu moduli ar inovatīvo 3D efektu.

  • Paplašinātā realitāte

   Paplašinātā realitāte

   Izmantojiet nākotnes sniegtās iespējas jau šodien! Infrasarkano staru kamera “Night Vision” ļaus vieglāk pamanīt gājējus vai dzīvniekus uz ceļa diennakts tumšajā laikā. Tādas braukšanas palīgsistēmas kā “Full Park Assist”, “Adaptive Cruise Control with Stop & Go” (adaptīvā kruīza kontrole ar “Stop&Go” funkciju) un “Lane Positioning Assist” (palīgsistēma satiksmes joslas saglabāšanai) nodrošinās drošāku braukšanu un samazinās stresu pat sarežģītos ceļa apstākļos. Izbaudiet pārredzamu braukšanas pieredzi!

  • PEUGEOT i-Cockpit® jūsu rokās

   PEUGEOT i-Cockpit® jūsu rokās

   Ar savu kompakto stūri, pielāgojamo digitālo displeju acu augstumā un 10 collu augstas izšķirtspējas skārienekrānu jaunākās paaudzes PEUGEOT i-Cockpit® augstākās klases PEUGEOT 508 SW universālī piedāvā ergonomisku vadītāja vietu un neaizmirstamas braukšanas izjūtas. Apsēdieties pie stūres, lai izbaudītu daudzpunktu masāžas AGR sēdekļu komfortu un Hi-Fi FOCAL® audiosistēmas sniegumu ar tās tīro un precīzo skaņu.

  IZVĒLIES SAVA AUTO KRĀSU

  NOLIKTAVAS AUTOMAŠĪNAS

  Labākas cenas un tūlītēja pieejamība – izvēlies savu auto no mūsu labākā piedāvājumu klāsta!

  Jalus