• Aizvērt

  Jūsu vēlmju saraksts

   Iepirkumu grozs: 0
  • Automašīnu salīdzinājums

   Pievienojiet salīdzināšanai līdz trim automašīnām

  Jaunais ģimenes universālis PEUGEOT 308 SW – stāsts par perfektu aizbēgšanu no ikdienas, neatkarīgi no tā, vai tas ir īss brauciens vai ilgs ceļojums. Atklājiet jaunu izpratni par komfortu. 308 SW  – teicams dizaina, praktiskuma un dinamiska sportiskuma apvienojums, kas nodrošina izcilu autovadīšanas baudījumu. Turklāt universāļa modelis tradicionāli piedāvā vēl plašāku un ietilpīgāku bagāžas nodalījumu, ko novērtēs gan ģimenes, gan cilvēki ar aktīvu dzīvesveidu, kuriem automašīnā atradīsies vieta gan velosipēdam, gan sērfa dēlim.

  • Izceļot savu stilu

   Izceļot savu stilu

   Ar virsbūves slaidajām līnijām un izcilajām proporcijām jaunais ģimenes universālis PEUGEOT 308 SW ir patiesi iekārojams auto plasma klientu lokam. Ar savu jauno un izteiksmīgo priekšējo daļu, pārliecinošo un Peugeot zīmolam raksturīgo gaismas tehniku un elegantajiem 16” Zyrcon diskiem tas izceļas jau no pirmā acu uzmetiena.

  • PEUGEOT i-Cockpit® – pilnīgi jauna autovadīšana

   PEUGEOT i-Cockpit® – pilnīgi jauna autovadīšana

   Jaunajam PEUGEOT 208 modelim ir harmoniski veidots, augstas kvalitātes salons, kur katra funkcija ir viegli pieejama, un to lietošana ir maksimāli vienkārša, pateicoties PEUGEOT i-Cockpit vadības konceptam. Aprīkots ar kompaktu stūri un mēraparātu paneli acu augstumā virs stūres un lielu skārienekrānu, PEUGEOT i-Cockpit rada tūlītējas autovadīšanas pieredzes sajūtu, kas ir aizraujoša, instinktīva un droša.

  • 308 SW GT Line – sportiskais dizains

   308 SW GT Line – sportiskais dizains

   Jaunais PEUGEOT 308 SW GT Line – moderns, elegants un sportisks. Modeļa salona apdarē izmantoti augstākās kvalitātes materiāli un ekskluzīvo interjeru papildina alumīnija detaļas. Modeļa dinamiku var nolasīt katrā GT versijas detaļā. Iepazīstiet jauno izsmalcināto siluetu ar pazemināto šasiju un vēl izteiktākām rakstura iezīmēm. Visbeidzot – jau standarta aprīkojumā uzstādītā pakotne “Driver Sport Pack” pastiprina jūsu sajūtas, vadot auto.

  NOLIKTAVAS AUTOMAŠĪNAS

  Labākas cenas un tūlītēja pieejamība – izvēlies savu auto no mūsu labākā piedāvājumu klāsta!

  Jalus