• Aizvērt

  Jūsu vēlmju saraksts

   Iepirkumu grozs: 0
  • Automašīnu salīdzinājums

   Pievienojiet salīdzināšanai līdz trim automašīnām

  Jaunais ģimenes universālis PEUGEOT 308 SW – stāsts par perfektu aizbēgšanu no ikdienas, neatkarīgi no tā, vai tas ir īss brauciens vai ilgs ceļojums. Atklājiet jaunu izpratni par komfortu. 308 SW  – teicams dizaina, praktiskuma un dinamiska sportiskuma apvienojums, kas nodrošina izcilu autovadīšanas baudījumu. Turklāt universāļa modelis tradicionāli piedāvā vēl plašāku un ietilpīgāku bagāžas nodalījumu, ko novērtēs gan ģimenes, gan cilvēki ar aktīvu dzīvesveidu, kuriem automašīnā atradīsies vieta gan velosipēdam, gan sērfa dēlim.

  • Izceļot savu stilu

   Izceļot savu stilu

   Ar virsbūves slaidajām līnijām un izcilajām proporcijām jaunais ģimenes universālis PEUGEOT 308 SW ir patiesi iekārojams auto plasma klientu lokam. Ar savu jauno un izteiksmīgo priekšējo daļu, pārliecinošo un Peugeot zīmolam raksturīgo gaismas tehniku un elegantajiem Zyrcon diskiem tas izceļas jau no pirmā acu uzmetiena

  • PEUGEOT i-Cockpit® – pilnīgi jauna autovadīšana

   PEUGEOT i-Cockpit® – pilnīgi jauna autovadīšana

   Jaunajam PEUGEOT 308 SW modelim ir harmoniski veidots, augstas kvalitātes salons, kur katra funkcija ir viegli pieejama, un to lietošana ir maksimāli vienkārša, pateicoties PEUGEOT i-Cockpit vadības konceptam. Aprīkots ar kompaktu stūri un mēraparātu paneli acu augstumā virs stūres un lielu skārienekrānu, PEUGEOT i-Cockpit rada tūlītējas autovadīšanas pieredzes sajūtu, kas ir aizraujoša, instinktīva un droša.

  • GT un GT PACK – sportiskais dizains

   GT un GT PACK – sportiskais dizains

   Ar savu tīro dizainu un augstākā līmeņa materiāliem GT un GT PACK aprīkojuma komplektācijas apliecina auto vadītāja sportisko un izsmalcināto raksturu. Jūs novērtēsiet salona stilu ar sporta priekšējiem sēdekļiem ar ādas un auduma kombinācijas vai Alcantara apdari ar sarkanām nošuvēm, ādas apdares stūri un alumīnija apdares elementus. Vizuālo auto tēlu papildinās īpaša dizaina vieglmetāla diski. GT vai GT PACK – izvēle visprasīgākajiem autovadītājiem!

  NOLIKTAVAS AUTOMAŠĪNAS

  Labākas cenas un tūlītēja pieejamība – izvēlies savu auto no mūsu labākā piedāvājumu klāsta!

  Jalus