• Aizvērt

  Jūsu vēlmju saraksts

   Iepirkumu grozs: 0
  • Automašīnu salīdzinājums

   Pievienojiet salīdzināšanai līdz trim automašīnām

  PEUGEOT SPORT radītais jaunais PEUGEOT 308 GTi ir sportiskuma kvintesence. Tā stils, aprīkojums un ekskluzīvais dzinējs aicina izbaudīt autovadīšanu jaunā intensitātē. Jaunā 308 GTi virsbūves kontūras līnijas izceļas ar īpašu sportiskumu, kas labi saskatāms Coupe Franche virsbūves divu krāsu toņu saspēlē.

  • Agresīvs stils

   Agresīvs stils

   Ļaujieties PEUGEOT SPORT radītā PEUGEOT 308 GTi neaizmirstamo līniju valdzinājumam. Tas ir aprīkots ar jaunu, izsmalcinātu priekšējo daļu, kurai pieskaņots spoži melns vertikālais režģis, sarkans apakšējais aizsegs un īpašas dzesēšanas atveres. Ar šo modeli jūs nepaliksiet neievērots. Ar sarkanajiem PEUGEOT burtiem un GTi emblēmām atklājiet savu temperamentu, iezīmējot savu PEUGEOT 308 GTi ar koši zilās “Magnetic” un melnās “Perla Nera” virsbūves krāsas unikālo dizainu (Coupe Franche). Sportiskās īpašības – tās atspoguļo automašīnas raksturu un gatavību iekarot jaunas virsotnes.

  • Jaunas sajūtas

   Jaunas sajūtas

   PEUGEOT SPORT radītā 308 GTi modeļa PEUGEOT i-Cockpit® dažādās funkcijas sniedz emocijām bagātu pieredzi, izmantojot aprīkojuma pakotni “Driver Sport Pack” un atvienojamo ESP sistēmu. Izbaudiet jaunus izaicinājumus pie auto stūres!

  • Pārliecinoša tehnika

   Pārliecinoša tehnika

   Sadarbībā ar PEUGEOT SPORT izstrādātais PEUGEOT 308 GTi īpašais aprīkojums – sporta bremžu suporti, 380 mm bremžu diski, sporta piekare ar 11 mm zemāku sēdi, Torsen® tipa ierobežotas slīdes diferenciālis un jau standarta aprīkojumā iekļautā “Driver Sport Pack” aprīkojuma pakotne piedāvā 308 GTi modelim autovadīšanas sniegumu, kas tuvojas īstu sacīkšu auto līmenim. Aprīkots ar jaunākajām tehnoloģijām, tas braucienu darīs gan drošāku, gan ērtāku ar daudzām vadīšanas palīgsistēmām. Visa braucienam nepieciešamā informācija ir pieejama jebkurā brīdī – to varat saņemt, neatraujot skatienu no ceļa. Instrumentu panelī integrētais 9,7 collu lielais skārienekrāns ietver navigācijas sistēmu un citu automašīnā nepieciešamo funkciju vadības iespējas.

  IZVĒLIES SAVA AUTO KRĀSU

  Krāsa: Sporta sēdekļi TEP ALCANTARA - tumša āda/tekstils ar sarkana diega nošuvumiem, priekšējo sēdekļu augstuma regulēšana, kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs, salona paklājiņi, priekšējie sēdekļi ar masāžas funkciju un elektrisko jostasvietas atbalsta regul

  NOLIKTAVAS AUTOMAŠĪNAS

  Labākas cenas un tūlītēja pieejamība – izvēlies savu auto no mūsu labākā piedāvājumu klāsta!

  Jalus