• Aizvērt

  Jūsu vēlmju saraksts

   Iepirkumu grozs: 0
  • Automašīnu salīdzinājums

   Pievienojiet salīdzināšanai līdz trim automašīnām

  Nāc un izbaudi braukšanas pieredzi ar stilīgo un ekonomisko PEUGEOT 308! Kompaktais hečbeks PEUGEOT 308 pauž vēl pārliecinošāku temperamentu un agresīvāku raksturu, kas ļaus izbaudīt prieku pie stūres ikvienā braucienā. Lakonisks dizains apvienojumā ar plašām mūsdienu tehnoloģiju dāvātām iespējām.

  • Raksturs un dinamika

   Raksturs un dinamika

   PEUGEOT 308 atklāj savu spēcīgo personību jau no pirmās tikšanās reizes. Tā izteiksmīgā priekšējā daļa ar PEUGEOT lauvu pašā centrā laipni aicina, savukārt tā eleganci papildina jaunie Zyrcon 16’’ vieglmetāla diski. Auto apveltīts ar dienvidniecisku temperamentu, un pie stūres aizvadītais laiks nekad nebūs garlaicīgs. Izcilais auto tehniskais bruņojums to padara par īstenu drivers car! Visbeidzot – gūstiet vēl vairāk baudas ar papildu aprīkojuma pakotnēm “Hi-Fi Denon” un “Driver Sport Pack”.

  • PEUGEOT i-Cockpit® – pilnīgi jauna autovadīšana

   PEUGEOT i-Cockpit® – pilnīgi jauna autovadīšana

   Jaunajam PEUGEOT 208 ir harmoniski veidots, augstas kvalitātes salons, kur katra funkcija ir viegli pieejama, un to lietošana ir maksimāli vienkārša, pateicoties PEUGEOT i-Cockpit vadības konceptam. Aprīkots ar kompaktu stūri un mēraparātu paneli acu augstumā virs stūres un lielu skārienekrānu, PEUGEOT i-Cockpit rada tūlītējas autovadīšanas pieredzes sajūtu, kas ir aizraujoša, instinktīva un droša.

  • 308 GT Line – sportiskais dizains

   308 GT Line – sportiskais dizains

   Ar savu tīro dizainu un augstākā līmeņa materiāliem PEUGEOT 308 GT Line apliecina savu sportisko un izsmalcināto raksturu. Jūs novērtēsiet tā apdari ar īpašo audumu Oxford Mistral un sarkanajām nošuvēm, ādas apdares stūri un alumīnija apdares elementiem. GT Line – izvēle visprasīgākajiem autovadītājiem!

  NOLIKTAVAS AUTOMAŠĪNAS

  Labākas cenas un tūlītēja pieejamība – izvēlies savu auto no mūsu labākā piedāvājumu klāsta!

  Jalus