• Aizvērt

  Jūsu vēlmju saraksts

   Iepirkumu grozs: 0
  • Automašīnu salīdzinājums

   Pievienojiet salīdzināšanai līdz trim automašīnām

  PAVEDINOŠI MAGNĒTISKS

  PEUGEOT 208 – vēl stilīgāks, vēl bagātīgāks aprīkojums, vēl lielāka degvielas ekonomija un vairāk jaudas. Padodieties tā valdzinājumam un iekāpiet tajā, lai gūtu jaunu un dinamisku braukšanas pieredzi. Jaunais PEUGEOT 208 modelis ir sportiskāks un elegantāks nekā jebkad agrāk, pārliecinošā stila pavedinošais šarms ir acīmredzams. Tiek piedāvāts gan praktiskā piecu durvju hečbeka izskatā, gan kā stilīgs un kompakts trīs durvju auto.

  • Apburošs un pievilcīgs

   Apburošs un pievilcīgs

   Jau no pirmā skatiena PEUGEOT 208 apburs ar šarmu. Francūži vienmēr ir bijuši dizaina meistari un autobūvē spējuši ar interesantu formu izkārtojumu padarīt automašīnu vizuāli plašāku, emocionāli dinamiskāku un stabilāku, vilinot vadītāju sēsties pie stūres. Atslēgvārdi jaunajam PEUGEOT 208 − kompaktums un elegance.

  • Intuitīvi vadāms

   Intuitīvi vadāms

   Jaunajam PEUGEOT 208 ir harmoniski veidots, augstas kvalitātes salons, kur katra funkcija ir viegli pieejama, un to lietošana ir maksimāli vienkārša, pateicoties PEUGEOT i-Cockpit vadības konceptam. Aprīkots ar kompaktu stūri un mēraparātu paneli acu augstumā virs stūres un lielu skārienekrānu, PEUGEOT i-Cockpit rada tūlītējas autovadīšanas pieredzes sajūtu, kas ir aizraujoša, instinktīva un droša.

  • Efektivitāte un drošība

   Efektivitāte un drošība

   PEUGEOT 208 jaudīgie un efektīvie dzinēji BlueHDi un PureTech nodrošina lielisku dinamiku un patīkamu atsaucību uz akseleratora pedāli. Piekares elementi ar samazinātu svaru un jaunie dzinēji nodrošina mazāku degvielas patēriņu pie efektīviem dinamikas rādītājiem. PEUGEOT 208 piedāvā izcilu komfortu un augstāku stabilitāti, nodrošinot ļoti patīkamu braukšanas pieredzi. Modelis ir aprīkots arī ar jauno EAT6 automātisko sešu pārnesumu transmisiju, kas nodrošina ātru reakciju uz vadītāja darbībām vienlaikus ar ļoti plūdenu pārnesumu pārslēgšanu.

  NOLIKTAVAS AUTOMAŠĪNAS

  Labākas cenas un tūlītēja pieejamība – izvēlies savu auto no mūsu labākā piedāvājumu klāsta

  Jalus