• Aizvērt

  Jūsu vēlmju saraksts

   Iepirkumu grozs: 0
  • Automašīnu salīdzinājums

   Pievienojiet salīdzināšanai līdz trim automašīnām

  MAZS BET DAUDZPUSĪGS

  Atklājiet kompakto PEUGEOT 2008 – robustu pilsētas krosoveru ar pašpārliecinātu dizainu. Savā būtībā unikāls pilsētas subkompaktais SUV, kas piedāvā izbaudīt neatkārtojamas izjūtas, komfortu un patiesu braukšanas prieku, sniedzot ievērojami vairāk iespēju salīdzinājumā ar lielāko daļu mazās klases automobiļu. Ar 2008. modeli Peugeot zīmols pieteica savu klātbūtni šobrīd visstraujāk augošajā auto klasē.

  • Krosovera valdzinošais spēks

   Krosovera valdzinošais spēks

   Autovadīšana, kas sniedz uzmundrinājumu un gandarījumu, elegants dizains, vairāk vietas bagāžai un bezkompromisa kvalitāte – PEUGEOT ir apņēmies sniegt vēl vairāk iespēju, saglabājot gan nelielus izmērus, gan draudzīgas izmaksas. Kompakto krosoveru segmentā jaunais PEUGEOT 2008 būs vienmēr pamanāms. Ļaujieties tā pašpārliecinātā dizaina valdzinājumam, spēkam un personībai, kas to padara gan praktisku, gan izsmalcinātu.

  • Instinktīva braukšanas pieredze

   Instinktīva braukšanas pieredze

   Ar greznajiem materiāliem un ļoti kvalitatīvo apdares līmeni kompaktais krosovers PEUGEOT 2008 ir jūsu biļete uz augstāku automobiļu klasi. Iekārtojieties ar PEUGEOT i-Cockpit® aprīkotajā vadītāja vietā un izbaudiet pilnīgi jaunu autovadīšanas pieredzi. Kompaktā stūre, “head-up” mēraparātu panelis acu augstumā un skārienekrāns nodrošina intuitīvu un drošu autovadīšanu, bet pats autompobilis priecēs ar ļoti precīzu vadāmību un stabilu noturību uz ceļa. PEUGEOT 2008  ir pieejams ar plašu tehnoloģiju klāstu un izvēles papildaprīkojumu prasīgākiem lietotājiem.

  • Bezkompromisa kvalitāte

   Bezkompromisa kvalitāte

   Jaunā PEUGEOT 2008 galvenās priekšrocības ir franču dizains un augsto tehnoloģiju pielietojums tā ražošanā, tādējādi iegūstot skaistu automobili ar ekonomiskiem ekspluatācijas rādītājiem. Paši jaunākie EURO 6 BlueHDi dīzeļdegvielas un PureTech benzīna dzinēji sniegs gan lielisku dinamiku, gan priecēs ar zemu degvielas patēriņu un konkurētspējīgiem CO2 izmešu rādītājiem. Kvalitātei un praktiskumam nav kompromisu – viss ir visaugstākajā līmenī, par ko liecina modeļa lielā un noturīgā popularitāte lielākajos Eiropas tirgos.

  NOLIKTAVAS AUTOMAŠĪNAS

  Labākas cenas un tūlītēja pieejamība – izvēlies savu auto no mūsu labākā piedāvājumu klāsta!

  Jalus