BRAUC 100% AR ELEKTRĪBU – BRAUC AR PEUGEOT! DĀVANĀ ELEKTROAUTO PRIVĀTĀ UZLĀDES STACIJA + UZLĀDES KARTE!

Elektromobilitātes akcijas laikā, iegādājoties jaunu elektroauto Peugeot e-208 vai Peugeot e-2008 AMSERV KRASTA (ADAM AUTO SIA) PEUGEOT salonā Rīgā, Krasta ielā 66, pircējs dāvanā saņems bezmaksas Enefit VOLT 22 kW jaudas ABB Terra AC WALLBOX uzlādes iekārtu mājoklim un 500 eiro kredītu elektromobiļa uzlādei e-mobi publiskajā uzlādes tīklā.

PEUGEOT e-208

PEUGEOT e-208 ir pirmais pilnībā elektriskais PEUGEOT jaunās paaudzes modelis, kas kopš tā izlaišanas ieguvis vairākas prestižas balvas. PEUGEOT e-208 ir aprīkots ar 50 kWh gaitas akumulatoru bateriju un 136 ZS (100 kW) elektromotoru, kas ļauj ar vienu uzlādi nobraukt līdz 362 kilometriem (WLTP). Automašīnas elektrosistēma atbalsta ātro uzlādi publiskajos elektroauto ātrās uzlādes tīklos ar staciju jaudu līdz 100 kW, nodrošinot 80% uzlādi tikai 30 minūtēs.

PEUGEOT e-208

Peugeot e-208 jauneklīgo un sportisko dizainu uzsver zems siluets un muskuļoti veidotas virsbūves līnijas, kas kopā ar spilgtu krāsu gammu padara automobili patiesi pievilcīgu.

PEUGEOT e-2008

PEUGEOT e-2008 ir pirmais pilnībā elektriskais PEUGEOT pilsētas SUV, kas ir kļuvis par vienu no pieprasītākajiem 100% elektriskajiem PEUGEOT modeļiem Latvijā. PEUGEOT e-2008 ir aprīkots ar 50 kWh gaitas akumulatoru bateriju un 136 ZS (100 kW) elektromotoru, kas ļauj ar vienu uzlādi nobraukt līdz 345 kilometriem (WLTP). Automašīnas elektrosistēma atbalsta ātro uzlādi publiskajos elektroauto ātrās uzlādes tīklos ar staciju jaudu līdz 100 kW, nodrošinot 80% uzlādi tikai 30 minūtēs.

PEUGEOT e-2008

PEUGEOT e-208 un e-2008 gaitas akumulatoru baterijām ir 8 gadu vai 160 000 km garantija 70 % no to uzlādes kapacitātes.

PRIVĀTĀ UZLĀDES STACIJA

Akcijas ietvaros piedāvātā Enefit VOLT privātā uzlādes stacija ir kompakta, taču spēj samazināt elektriskā transportlīdzekļa uzlādes laiku līdz 4-8 stundām.

Uzlādes stacija Enefit Volt ir ražotāja ABB 3 fāzu uzlādes stacija (līdz 32A) Terra AC Wallbox 22 kW ir ierīce ar lielisku cenas un kvalitātes attiecību un tā ir aprīkota ar info-displeju un tādējādi ļauj ērti kontrolēt gan uzlādes ātrumu, gan laiku. Ar labu savienojamību un viedu funkcionalitāti tā piedāvā visoptimālāko uzlādi gan šodien, gan nākotnē. Piedāvājuma ietvaros komplektā ir iekļauts arī uzlādes kabelis 5 metru garumā.

Elektromobiļa uzlāde mājās vai darbā ir ērts un pieņemams risinājums, kas lieliski un nepiespiesti iekļaujas ikdienas dzīvē.

APMAKSĀTA PUBLISKĀS UZLĀDES KARTE

Apmaksāto ātrās publiskās uzlādes karti var izmantot visās e-mobi uzlādes stacijās, līdz tās 500 eiro kredīta apmēra beigām. Apmaksātā publiskās uzlādes tīkla e-Mobi karte ir derīga neierobežotu periodu līdz visa tās kontā iepriekš ieskaitītā summa (500 eiro) ir iztērēta. Kartes depozīta apmērs 500 eiro tiek aprēķināts, pamatojoties uz vidējā patērētāja nobraukumu gadā (10 000 km) un uzlādes tīkla aktuālo cenrādi.

AKCIJAS NOTEIKUMI

Akcijas nosaukums: KOMPLEKTĀ AR JŪSU JAUNO ELEKTROAUTO DĀVANA: “DĀVANĀ ELEKTROAUTO PRIVĀTĀ UZLĀDES STACIJA + APMAKSĀTA PUBLISKĀS UZLĀDES KARTE UZ GADU!”

Akcija norisinās no 06.04.2022. līdz 31.12.2022.

Akciju organizē sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Auto-Bon Baltic OÜ” reģistrēta Igaunijas Uzņēmumu Komercreģistrā ar reģistrācijas numuru 11515090, juridiskā adrese: Jälgimäe tee 1, Tänassilma, Harju apriņķis, 76406 (turpmāk: akcijas organizētājs).

Kampaņas kārtību nosaka kampaņas organizators vietējos noteikumos. Visi kampaņas rīkotāja lēmumi kampaņas laikā ir galīgi un saistoši visiem kampaņas dalībniekiem.

Bezmaksas mājas lādētāja un ikgadējās uzlādes kartes kampaņas ietvaros Peugeot e-208 un e-2008 modeļi, kas iegādāti no pilnvarotajiem Peugeot izplatītājiem kampaņas laikā, ietvers:

  • Enefit VOLT ABB Terra AC Wallbox 22 kW elektromobiļa privātā uzlādes stacija, kas maksā 789 €;
  • Kredīts kartes kontam līdz 500 € publiskajā e-mobi uzlādes tīklā;
  • Kampaņas piedāvājumā nav iekļautas privātās uzlādes stacijas uzstādīšanas izmaksas.
  • Apmaksāta publiskās uzlādes tīkla e-mobi karte ir derīga neierobežotu periodu līdz visa summa (500 eiro) ir iztērēta.

Finansējuma piemērs sastādīts no sekojošiem nosacījumiem: Operatīvais līzings (noma) 1.49 % + 6 mēnešu EURIBOR likme juridiskām personām (piemēram, transporta līdzekļa cena EUR 34 700, pirmā iemaksa: 20 %, līzinga periods: 60 mēneši, atlikusī vērtība: 30%, nobraukums 100 000 km, komisija: 1,5 %.) Ikmēneša maksājums šajā gadījumā ir EUR 320,00. Piedāvājums ir indikatīvs un var mainīties pēc līzinga pieteikuma izvērtēšanas. Vienmēr izvērtējiet savas spējas nosegt finansējumu!

Cenas norādītas ar iekļautu PVN. Piedāvājums var tikt mainīts bez iepriekšēja brīdinājuma.

PEUGEOT ELEKTROMOBIĻI

Izbaudiet jauna līmeņa braukšanas komfortu ar mūsu klusajiem dzinējiem un samazinātajām vibrācijām Peugeot elektromobilī. Turklāt iepazīstiet elektromobiļa vadīšanas prieku, kas ietver vieglu iedarbināšanu un tūlītēju motora griezes momentu, kas nodrošina vienmērīgu un strauju paātrinājumu bez pārnesumu pārslēgšanas.

Lai novērtētu automobiļa kopējās izmaksas, jums vajadzētu apsvērt ne tikai iegādes cenu, bet arī enerģijas (elektrība vai degviela) apmaksas, apdrošināšanas un automašīnas uzturēšanas izmaksas. Peugeot elektromobiļa vidējā enerģijas patēriņa ietaupījums ir līdz 40 %, un uzturēšana ir līdz pat 30 % lētāka, salīdzinot ar tradicionālo iekšdedzes dzinēja automobili.

Atvadieties no degvielas sūkņiem un padariet savu dzīvi vieglāku ar elektromobili un tā ātro un intuitīvo uzlādi. Domājot par rītdienu – brauksim ar elektrību, brauksim ar Peugeot jaunākajiem elektromobiļiem!

Piezvani savam jaunajam Peugeot – 67078000;
Peugeot autocentrs Rīgā, Krasta ielā 66;
Redzi Peugeot – domā Amserv!