JAUNAIS PEUGEOT E-EXPERT – ELEKTRIFICĒ SAVU KOMERCTRANSPORTU!

100% elektrisks – tagad tas iespējams arī komercauto segmentā. Esam lepni, ka Groupe PSA (tagad Stellantis) elektrificētie furgoni ir saņēmuši prestižo INTERNATIONAL VAN OF THE YEAR 2021 balvu ELECTRIC LCV kategorijā. e-Expert sniedz visas ar tā 100% elektrisko motoru saistītās priekšrocības, vienlaikus saglabājot visas klasiskā  PEUGEOT Expert modeļa iespējas, lai jūsu profesionālā darbība būtu ērtāka, ekonomiskāka un atbilstu visām jūsu biznesa prasībām.

PEUGEOT e-Expert būtiskākās iezīmes:

  • Līdz pat 330 km autonomija (WLTP, atkarībā no izvēlētās akumulatoru baterijas);
  • Identiski lietderīgie tilpumi, saglabāta kravnesība, 3 garuma versijas, pielāgoto versiju pieejamība;
  • Elektromotora sniegtā vienmērīga brauciena dinamika visos režīmos;
  • Tūlītējs paātrinājums ar tūlītējo maksimālo griezes momentu;
  • Komfortablāks darbs – kluss elektromotors, kas praktiski nerada vibrācijas;
  • Brauciena laikā – 0g CO2 izmeši;
  • Zemākas enerģijas izmaksas, salīdzinājumā ar fosilo degvielu (dīzeli);
  • Zemākas ekspluatācijas izmaksas ar salīdzinoši zemākiem apkopes tēriņiem;
  • ECO režīma izmantošana, kas ļauj optimāli uzlabot akumulatora autonomiju.
  • Ātrās uzlādes stacijās ~30 minūšu laikā var atjaunot līdz 80% autonomijas.

PEUGEOT e-Expert piedāvā plašu bezkompromisu iekšējo ietilpību ar pilnībā saglabātu lietderīgo tilpumu līdz pat 6,6 m3 (ar Moduwork opciju) un līdz pat 1 275 kg kravnesībai ar automašīnas augstumu, kas mazāks par 1,90 m (atkarībā no versijas, 1,94 m ar palielinātu PTAC). Piekabes vilkšanas kapacitāte ir saglabāta Expert modeļa līmenī. PEUGEOT e-Expert modelis ļauj ērtāk pārvietoties pilsētas satiksmē un elektromotora dēļ paver piekļuvi ierobežotas satiksmes zonām.

PEUGEOT e-Expert vadītāja vietas jaunais īpašais mēraparātu panelis ar 3,5” krāsu matricu parāda reāllaikā tādu svarīgu autovadīšanas informāciju kā autonomijas līmenis un jaudas mērītājs (Charge/Eco/Power). Savukārt, lielajā skārienekrānā jūs viegli piekļūsiet visai elektromobiļa sistēmu informācijai, izmantojot saīsnes, un skaidri redzēsiet elektroenerģijas plūsmas. „e-Toggle“ taustiņš piedāvā tūlītēju piekļuvi elektriskās automātiskās pārnesumkārbas slēdžiem, jums ir arī 3 braukšanas režīmu izvēle: ECO, NORMAL un POWER. Savukārt, elektriskās stāvbremzes, kas pieejama standartaprīkojumā, darbība ir automātiska un tādējādi īpaši ērta pie biežas apstāšanās un gaitas atsākšanas, kas raksturīga darbam ar komerctransportu.

Kravas elektromobilis PEUGEOT e-Expert ietver augstsprieguma akumulatora bateriju vai nu ar 50 kWh kapacitāti, kas piedāvā autonomiju līdz 230 km (WLTP), vai ar 75 kWh kapacitāti, kas piedāvā autonomiju līdz 330 km (WLTP), kas pārdomāti izvietotas tā, lai saglabātu gan pierasto vietu salonā un kravas telpas ietilpību.

Elektromotors ar 100 kW jaudu (136 Zs) sniedz tūlītēju paātrinājumu un jau no pirmajiem apgriezieniem pieejamu 260 Nm griezes momentu, kas kopumā nodrošina vienmēr pieejamu jaudas rezervi un vienmērīgu transporta līdzekļa dinamiku, kas nereti ir vissvarīgākā tieši komercsegmentā. Gaitas akumulatoram ir 8 gadu vai 160 000 km garantija 70% no tās uzlādes kapacitātes.

Uzlāde no publiskajām uzlādes stacijām ir ērtā un mūsdienās jau plaši pieejama. Akumulatora termoregulācija ļauj izmantot līdz 100 kW uzlādes ierīces un sasniegt 80% uzlādes līmeni 30 minūšu laikā ar 50 kWh akumulatora bateriju vai 45 minūšu laikā ar 75 kWh akumulatora bateriju. Uzlādes laiks var atšķirties atkarībā no uzlādes kontaktligzdas tipa un jaudas, ārējās temperatūras uzlādes punktā un akumulatora temperatūras.

Plašs tīkls ar vairāk nekā 185 000 publisko uzlādes staciju ir pieejams šobrīd arī visā Eiropā. Ja darbs saistīts ar tālākiem braucieniem, Peugeot jums piedāvā abonēt Free2Move Services, izmantojot mobilo lietotni, jums būs vieglāk piekļūt plašam publisko uzlādes staciju tīklam Eiropā. Izmantojot piedāvājumu Charge My Car ar Free2Move Services un uzlādes karti, piekļūstiet tīklam ar vairāk nekā 150 000 kontaktligzdām Eiropas valstīs.

Gaidīsim “Amserv Krasta” Peugeot autocentrā, lai iepazīstinātu gan ar mūsu elektromobiļu plašo klāstu, gan sagatavotu labāko piedāvājumu tieši Jūsu uzņēmuma vajadzībām. Atceramies, ka tieši Latvijā elektroenerģija jau gadu desmitiem ir patiesi “zaļāka”, jo tās lauvas tiesa tiek saražota trijās hidroelektrostacijās uz Daugavas. Tātad mūsu valstī elektromobiļi, tēlaini izsakoties, brauc ar Daugavas spēku!