Nāc un izbaudi braukšanas pieredzi ar stilīgo un ekonomisko PEUGEOT 308! Kompaktais hečbeks PEUGEOT 308 pauž vēl pārliecinošāku temperamentu un agresīvāku raksturu, kas ļaus izbaudīt prieku pie stūres ikvienā braucienā. Lakonisks dizains apvienojumā ar plašām mūsdienu tehnoloģiju dāvātām iespējām.

RAKSTURS UN DINAMIKA

PEUGEOT 308 atklāj savu spēcīgo personību jau no pirmās tikšanās reizes. Tā izteiksmīgā priekšējā daļa ar PEUGEOT lauvu pašā centrā laipni aicina, savukārt tā eleganci papildina jaunie Zyrcon vieglmetāla diski. Auto apveltīts ar dienvidniecisku temperamentu, un pie stūres aizvadītais laiks nekad nebūs garlaicīgs. Izcilais auto tehniskais bruņojums to padara par īstenu drivers car!

PEUGEOT I-COCKPIT® – PILNĪGI JAUNA AUTOVADĪŠANA

Jaunajam PEUGEOT 308 ir harmoniski veidots, augstas kvalitātes salons, kur katra funkcija ir viegli pieejama, un to lietošana ir maksimāli vienkārša, pateicoties PEUGEOT i-Cockpit vadības konceptam. Aprīkots ar kompaktu stūri un mēraparātu paneli acu augstumā virs stūres un lielu skārienekrānu, PEUGEOT i-Cockpit rada tūlītējas autovadīšanas pieredzes sajūtu, kas ir aizraujoša, instinktīva un droša.

308 GT UN GT PACK – SPORTISKAIS DIZAINS

Ar savu tīro dizainu un augstākā līmeņa materiāliem PEUGEOT 308 GT un GT PACK aprīkojuma komplektācijas apliecina auto vadītāja sportisko un izsmalcināto raksturu. Jūs novērtēsiet salona stilu ar sporta priekšējiem sēdekļiem ar ādas un auduma kombinācijas vai Alcantara apdari ar sarkanām nošuvēm, ādas apdares stūri un alumīnija apdares elementus. Vizuālo auto tēlu papildinās īpaša dizaina vieglmetāla diski. GT vai GT PACK – izvēle visprasīgākajiem autovadītājiem!