• Aizvērt

  Jūsu vēlmju saraksts

   Iepirkumu grozs: 0
  • Automašīnu salīdzinājums

   Pievienojiet salīdzināšanai līdz trim automašīnām

  JAUNĀKIE UZLĀDĒJAMIE HIBRĪDI PEUGEOT 508 HYBRID UN 508 SW HYBRID

  04.11.2020.

  Kamēr elektromobiļu nobraukuma attālumi vēl ir salīdzinoši nelieli un ātrās uzlādes staciju tīkli tikai attīstās, tādi inovatīvi uzlādējamie (Plug-In) hibrīdi kā Peugeot 508 Hybrid un 508 SW Hybrid ir laba alternatīva gan tradicionālajiem ar iekšdedzes dzinēju darbināmiem auto, gan elektromobiļiem tiem klientiem, kuriem ikdienas nepieciešams mērot lielākus attālumus ārpus pilsētas vai piepilsētas satiksmes vai biežāk doties izbraukumos uz tālākiem galamērķiem. Baltijas valstīs ar salīdzinoši lieliem attālumiem un zemu apdzīvotības intensitāti uzlādējams hibrīds ir vieds risinājums kā apvienot atšķirīgo degvielas veidu priekšrocības. Pie zemāka degvielas patēriņa un ievērojami mazāka kaitīgo izmešu daudzuma Peugeot jaunākie uzlādējamie hibrīdi sniedz lielāku dinamiku un sniedzamību, ko nodrošina elektromotora un iekšdedzes dzinēja sinerģija. Ir vērts izmēģināt!

  Būtiskākais par Peugeot jaunākajiem uzlādējamajiem hibrīdiem

  Ivēloties Peugeot uzlādējamo hibrīdu, klients iegūst virkni priekšrocību, kas reālajā dzīvē sniedz azartiskākas autovadīšanas iespējas apvienojumā ar zemāku degvielas patēriņu un mazāku ietekmi pret vidi. Hibrīdu ekonomiskums un draudzīgums pret vidi īpaši efektīvi realizējas pilsētas satiksmē. Savukārt, jaudīga iekšdedzes dzinēja pieejamība, šiem auto ļauj tikpat pārliecinoši justies uz tālsatiksmes ceļiem ar lieliem nobraucamajiem attālumiem un sniedz ievērojami lielāku maksimālo ātrumu salīdzinot ar elektromobiļiem. Varam izcelt sekojošo:

  • Autovadīšanas prieks un jaunas izjūtas pārvietojoties elektrorežīmā;
  • Hibrīdsistēmas kopīgā jauda līdz 165 kW/ 225 Zs;
  • Līdz 54 km (52 km 508 SW Hybrid) elektriskā autonomija (WLTP);
  • Vienmērīgs paātrinājums ar jaunāko EAT8 automātisko transmisiju;
  • Elektromotors nodrošina lielāku griezes momentu uzsākot kustību;
  • Degvielas ietaupījums līdz 40% salīdzinot ar benzīna vai dīzeļa modeļiem.

  Peugeot 508 Hybrid un 508 SW Hybrid uzlādējamo hibrīdsistēmu veido 132 kW/ 180 Zs PureTech benzīna turbodzinējs pārī ar 80 kW/ 110 Zs elektromotoru un Litja-jonu 300V akumulators ar 11,8 kWh ietilpību. Augstsprieguma akumulators atrodas zem aizmugurējiem sēdekļiem, neietekmējot bagāžas nodalījuma izkārtojumu vai tilpumu. Elektromotors nodrošina pārvietošanos 100% ar elektroenerģiju Electric režīmā ar ātrumu līdz 135 km/h. Maksimālais automašīnas ātrums kombinētā režīmā – 250 km/h. Uzlādējamā hibrīda tehnoloģija nodrošina ļoti iespaidīgus vides rādītājus – WLTP vidējais degvielas patēriņš 1,4 l/100 km (1,5 l/100 km 508 SW Hybrid modelim) un CO2 vidējās emisijas 32 g/km (34 g/km 508 SW Hybrid modelim).

  Esi atšķirīgs! Peugeot uzlādējamo hibrīdu 508 Hybrid un 508 SW Hybrid salons Tevi priecēs ar ekskluzīvu Gréval pelēku Alcantara® apdari. Braucot tikai elektrorežīmā vējstikla augšējā daļā aktivizējas ciāna krāsas LED, kas redzama no ārpuses un apstiprina tā brīža 0 emisijas. Ikvienu autovadītāju noteikti priecēs ekskluzīvais Peugeot i-COCKPIT® tandēmā ar eleganti priekšējā panelī integrētu 10 collu HD skārienekrānu ar uzskatāmu hibrīdsistēmas darbības informācijas animāciju. Jāatzīmē, ka pats Peugeot 508 SW modelis ir ieguvis RedDot 2019 dizaina balvu pasažieru automobiļu kategorijā. RedDot dizaina balvas žūriju iespaidoja ietilpīgā un komfortablā universāļa 508 SW elegantais un dinamiskais izskats, kuru papildina mūsdienīgi tehniskie risinājumi.

   

  Būtiskākais par uzlādējamā hibrīda augstsprieguma akumulatoru darbību:

  • Akumulatora garantija ir 8 gadi vai 160 000 km vismaz 70 % kapacitātei;
  • Vienkārša un intuitīva uzlāde no mājas vai biroja kontakttīkla 7 stundās*;
  • Pilna uzlāde mazāk nekā 2 stundās (1 h 45 min) ar Wallbox ierīci**;
  • Iespēja izmantot publiskās elektromobiļu uzlādes stacijas.

  Piedāvājam iepazīties ar shematisku Peugeot uzlādējamā hibrīda darbības infografiku

  *) Pilna uzlāde no standarta kontaktligzdas (8A/ 220V) ar automašīnas standartaprīkojumā iekļautu 3,7 kW jaudas uzlādes ierīci.
  ** Wallbox ierīce ir iegādājama kā papildu aprīkojums un nodrošina 32A 7,4 kW jaudas uzlādes kapacitāti.

  Atpakaļ

  Citi jaunumi

  Jalus